Доведено: у кожного п'ятого чоловіка - "жіночий мозок"

Професор Саймон Берон-Коен з Кембріджського університету виступив із заявою про  те, що далеко не кожен чоловік володіє притаманню цій статі здатністю до систематизування, котра дозволяє добре орієнтуватись по карті. При тім вчений запевняє, що і не всі жінки здатні на почуття, пише neboley.com.ua.

Науковці встановили: в кожного п"ятого представника сильної статі -- "жіночий мозок". Такі особи не обов"язково мають нетрадиційну орієнтацію, часто вони навпаки є більш брутальними. Хоча й вирізняються пристастю до вподобань, притаманних жінкам, мова про плітки, модний одяг, вишивку, плетіння,
кулінарію, читання гламурних журналів.

А у кожної сьомої жінки -- чоловічий тип розуму, виявили вчені. Саме такі представниці слабкої статі стають відатними математиками, науковцями, вирізняючись аналітичними здібностями.  

Окрім цього вчені доводять, мовляв, частина людства володіє мозком, який позбавлений статевої приналежності. Такий тип вони назвали "збалансованим", адже при тім поєднуються чоловічі й жіночі якості. А найцікавіше те, що так би мовити стать мозку формується ще під час внутрішньоутробного розвитку і впродовж життя не змінює категорії. Вчені навіть розробили спеціальні тести, аби виявляти стать сірої речовини ще в дитячому віці, це дозволить скеровувати розвиток дитини в потрібному напрямку. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
12:00
Про їхні переваги і недоліки порівняно з іншими індивідуальними засобами гігієни жінки.
10:14
Вона може нормалізувати рiвень цукру і холестерину у кровi, кажуть лікарі.
11:00
Тепер вона нерідко розвивається у дітей 9-10-річного віку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.