Завдяки маточному молочку можна вилiкувати безліч хвороб

Федiр Iванюк iз села Iванiвка пасiчникує не один десяток рокiв, тож кожного лiта старається заготовити молочко, яке й iмунiтет змiцнює, i при лiкуваннi рiзноманiтних хвороб допомагає.

Пасiчник акуратно вибирає шпателем цiнний продукт iз маточника i вiдразу кладе його у невеличкi посудини з медом. "До речi, для консервування молочка таким чином потрiбен лише минулорiчний мед, -- розповiдає чоловiк. -- Дехто бере цьогорiчний, але вiн є рiдким, i молочко спливає на поверхню.

Тож я кладу молочко з одного маточника у посудину, де є 200-250 грамiв меду, i ретельно розмiшую. Закриваю посудину i ставлю на нижню поличку холодильника. Є ще один спосiб зберiгання цього унiкального продукту: з маточника слiд вийняти личинку, а сам маточник iз молочком помiстити у полiетиленовий пакет. Його ж  покласти у морозильну камеру. I споживати у мiру портеби.

До речi, коли дiтки були малими, ми з дружиною давали їм по чайнiй ложечцi цього цiлющого смаколику двiчi на день, щоб вони його розсмоктували. Та й самi кожен ранок до снiданку споживали такий мед. Як результат -- i ми, i нашi дiти на сезоннi недуги восени та взимку хворiли вкрай рiдко. Такий продукт найкраще класти пiд язик i розсмоктувати -- таким чином молочко швидко потрапляє у кров, а отже, починає дiяти.

Пригадую, моя племiнниця народила, i їй забракло молока, щоб його годувати, то я порадив їй тричi на день по пiв чайної ложечки розсмоктувати такий мед. Вона  спершу не повiрила, що це допоможе, однак послухалася, i вiдтодi проблем iз лактацiєю не виникало".

Молочко добре лiкує виразки шлунка i дванадцятипалої кишки. Для цього пасiчник радить кожного дня мiж прийомами їжi розсмоктувати молочко з маточникiв. "Саме такий рецепт допомiг моєму кумовi, який вiд виразки потерпав не один рiк, -- каже пан Федiр. -- Розпочавши лiкування в червнi, вiн у серпнi вже й не згадував про свою болячку.

А коли в доньки почався токсикоз, я став давати їй тричi на день  пiвсклянки холодної кип'яченої води, у якiй розводив чайну ложечку меду з молочком. Вже за десять днiв вона забула про токсикоз. Також знайомий брав у мене молочко для лiкування цирозу печiнки. Отож, потрiбно випити склянку якiсної мiнеральної води без газу i через десять хвилин взяти молочка на кiнчику ножа i додати у чайну ложку меду. Ретельно перемiшати та взяти пiд язик до повного розчинення. Звiсно, так хвороби вiн не позбувся, але казав, що почувається значно краще.

Якщо є ангiна, то добре кiлька разiв на день обприскувати горло  горiлчаною настоянкою маточного молочка. Також споживання цього настою по столовiй ложцi двiчi на день до їди сприяє регулюванню обмiну речовин, вiдновленню сил, а також активiзацiї роботи статевої системи у жiнок i чоловiкiв. Окрiм того, споживання настою молочка чи медової сумiшi з ним покращує апетит, нормалiзує обмiннi процеси в тканинах, активiзує обмiн речовин, покращує зiр i пам'ять".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.