Завдяки маточному молочку можна вилiкувати безліч хвороб

Федiр Iванюк iз села Iванiвка пасiчникує не один десяток рокiв, тож кожного лiта старається заготовити молочко, яке й iмунiтет змiцнює, i при лiкуваннi рiзноманiтних хвороб допомагає.

Пасiчник акуратно вибирає шпателем цiнний продукт iз маточника i вiдразу кладе його у невеличкi посудини з медом. "До речi, для консервування молочка таким чином потрiбен лише минулорiчний мед, -- розповiдає чоловiк. -- Дехто бере цьогорiчний, але вiн є рiдким, i молочко спливає на поверхню.

Тож я кладу молочко з одного маточника у посудину, де є 200-250 грамiв меду, i ретельно розмiшую. Закриваю посудину i ставлю на нижню поличку холодильника. Є ще один спосiб зберiгання цього унiкального продукту: з маточника слiд вийняти личинку, а сам маточник iз молочком помiстити у полiетиленовий пакет. Його ж  покласти у морозильну камеру. I споживати у мiру портеби.

До речi, коли дiтки були малими, ми з дружиною давали їм по чайнiй ложечцi цього цiлющого смаколику двiчi на день, щоб вони його розсмоктували. Та й самi кожен ранок до снiданку споживали такий мед. Як результат -- i ми, i нашi дiти на сезоннi недуги восени та взимку хворiли вкрай рiдко. Такий продукт найкраще класти пiд язик i розсмоктувати -- таким чином молочко швидко потрапляє у кров, а отже, починає дiяти.

Пригадую, моя племiнниця народила, i їй забракло молока, щоб його годувати, то я порадив їй тричi на день по пiв чайної ложечки розсмоктувати такий мед. Вона  спершу не повiрила, що це допоможе, однак послухалася, i вiдтодi проблем iз лактацiєю не виникало".

Молочко добре лiкує виразки шлунка i дванадцятипалої кишки. Для цього пасiчник радить кожного дня мiж прийомами їжi розсмоктувати молочко з маточникiв. "Саме такий рецепт допомiг моєму кумовi, який вiд виразки потерпав не один рiк, -- каже пан Федiр. -- Розпочавши лiкування в червнi, вiн у серпнi вже й не згадував про свою болячку.

А коли в доньки почався токсикоз, я став давати їй тричi на день  пiвсклянки холодної кип'яченої води, у якiй розводив чайну ложечку меду з молочком. Вже за десять днiв вона забула про токсикоз. Також знайомий брав у мене молочко для лiкування цирозу печiнки. Отож, потрiбно випити склянку якiсної мiнеральної води без газу i через десять хвилин взяти молочка на кiнчику ножа i додати у чайну ложку меду. Ретельно перемiшати та взяти пiд язик до повного розчинення. Звiсно, так хвороби вiн не позбувся, але казав, що почувається значно краще.

Якщо є ангiна, то добре кiлька разiв на день обприскувати горло  горiлчаною настоянкою маточного молочка. Також споживання цього настою по столовiй ложцi двiчi на день до їди сприяє регулюванню обмiну речовин, вiдновленню сил, а також активiзацiї роботи статевої системи у жiнок i чоловiкiв. Окрiм того, споживання настою молочка чи медової сумiшi з ним покращує апетит, нормалiзує обмiннi процеси в тканинах, активiзує обмiн речовин, покращує зiр i пам'ять".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.