Розроблено краплі для очей, які замінять болісні ін'єкції

Вікова макулярна дегенерація є поширеним захворюванням очей, від якого страждає безліч людей старше 50 років. Недуга погіршує зір, а без лікування здатна світи нанівець центральний зір. На жаль, на даний момент лікувати хворобу можна тільки за допомогою ін'єкцій безпосередньо всередину очей -- це боляче Нові краплі здатні позбавити пацієнтів від болісних ін'єкцій.

Пацієнти потребують ін'єкцій через те, що препарат необхідно доставляти безпосередньо всередину ока, і жодних інших можливостей це зробити без використання голки не було. Тепер вчені з Бірмінгемського університету (Великобританія) розробили новаторський метод лікування, який спирається на допомогу пептидів при доставці препарату, повідомляє fainaidea.com.

Клітинно-проникні пептиди здатні пронести препарат всередину окаі за лічені хвилини. Це трохи довше за часом, але безпечніше за ін'єкції.Спосіб вже був вдало випробуваний на щурах, мишах і свинях.

А поява такої методики говорить про те, що при позитивному результаті клінічних випробувань можна буде забути про безліч хворобливих ін'єкцій не тільки в очі, але і під шкіру.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.