Розроблено краплі для очей, які замінять болісні ін'єкції

Вікова макулярна дегенерація є поширеним захворюванням очей, від якого страждає безліч людей старше 50 років. Недуга погіршує зір, а без лікування здатна світи нанівець центральний зір. На жаль, на даний момент лікувати хворобу можна тільки за допомогою ін'єкцій безпосередньо всередину очей -- це боляче Нові краплі здатні позбавити пацієнтів від болісних ін'єкцій.

Пацієнти потребують ін'єкцій через те, що препарат необхідно доставляти безпосередньо всередину ока, і жодних інших можливостей це зробити без використання голки не було. Тепер вчені з Бірмінгемського університету (Великобританія) розробили новаторський метод лікування, який спирається на допомогу пептидів при доставці препарату, повідомляє fainaidea.com.

Клітинно-проникні пептиди здатні пронести препарат всередину окаі за лічені хвилини. Це трохи довше за часом, але безпечніше за ін'єкції.Спосіб вже був вдало випробуваний на щурах, мишах і свинях.

А поява такої методики говорить про те, що при позитивному результаті клінічних випробувань можна буде забути про безліч хворобливих ін'єкцій не тільки в очі, але і під шкіру.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.