Розроблено краплі для очей, які замінять болісні ін'єкції

Вікова макулярна дегенерація є поширеним захворюванням очей, від якого страждає безліч людей старше 50 років. Недуга погіршує зір, а без лікування здатна світи нанівець центральний зір. На жаль, на даний момент лікувати хворобу можна тільки за допомогою ін'єкцій безпосередньо всередину очей -- це боляче Нові краплі здатні позбавити пацієнтів від болісних ін'єкцій.

Пацієнти потребують ін'єкцій через те, що препарат необхідно доставляти безпосередньо всередину ока, і жодних інших можливостей це зробити без використання голки не було. Тепер вчені з Бірмінгемського університету (Великобританія) розробили новаторський метод лікування, який спирається на допомогу пептидів при доставці препарату, повідомляє fainaidea.com.

Клітинно-проникні пептиди здатні пронести препарат всередину окаі за лічені хвилини. Це трохи довше за часом, але безпечніше за ін'єкції.Спосіб вже був вдало випробуваний на щурах, мишах і свинях.

А поява такої методики говорить про те, що при позитивному результаті клінічних випробувань можна буде забути про безліч хворобливих ін'єкцій не тільки в очі, але і під шкіру.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.