При порушенні травлення й нервових розладах слід щодня пити 2 склянки цього соку

Вiдомо, що в картоплi є не лише вуглеводи, але бiлки, аскорбiнова кислота, вiтамiни. Це один iз основних джерел мiнеральних солей, список яких складається з 32 найменувань. В клубнях цього овоча є залiзо, калiй, цинк, мiдь, марганець та багато iнших елементiв. 

А як усiм цим скористатися, аби отримати лiкувальний ефект?

-- Сiк сирої картоплi добре очищає органiзм, -- вiдповiдає Валентин Степаненко, доцент кафедри промислової фармацiї та клiнiчної фармакологiї НМАПО iменi П. Л. Шупика. -- З соком моркви та селери добре помагає при порушеннях травлення, нервових розладах (щодня варто випивати 500 мiлiлiтрiв). При порушеннях
серцевої дiяльностi слiд пити по 100 мiлiлiтрiв картопляного соку тричi на день (окрiм ранку) на тщесерце (перед їдою) впродовж трьох тижнiв. Тодi треба зробити перерву на тиждень i знову повторити курс.

При розладах шлунково-кишкової дiяльностi (гастритi з пiдвищеною кислотнiстю, виразцi, закрепах) слiд випивати склянку соку вранцi натщесерце. Пiсля цього полежати впродовж 30 хвилин, а через годину -- поснiдати. Так треба робити десять днiв поспіль. Тодi зробiть перерву на 10 днiв i знову повторiть курс. Але
пам"ятайте -- свiжий сiк слiд випивати одразу пiсля приготування впродвож чотирьох хвилин.

При анемiї та базедовiй хворобi свiжоприготовлений сiк приймати по пiвсклянки 2 -- 3 рази на день за пiвгодини перед їдою. Курс лiкування становить 2 -- 3 тижнi. А при метеоризмi допоможе 1/2 -- 3/4 склянки свiжого соку чотири рази на день за 20 хвилин до їди.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
"Пацієнтка розповідала, що лише раз за багато років подружнього життя відчула оргазм і ледь не померла від сорому", - лікар-сексолог.
12:00
15-20 хвилин дрімоти вдень дозволяють підвищити продуктивність праці, кажуть фахівці. Але є деякі нюанси.
09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.