Гастроентеролог: "Страви з цієї рослини допомагають при подагрi й серцевих хворобах"

Однiєю з перших серед овочевих культур дозрiває ревiнь. З цiєї рослини можна робити начинку для пирогiв, варити компоти та киселi, робити квас, варення, мармелади. 

Медики кажуть, що це дуже корисно для органiзму. Щоправда, при деяких захворюваннях ця рослина може спровокувати загострення. Про це розповiла Звенислава Костур, лiкар-гастроентеролог обласної консультативної полiклiнiки.

-- То в чому користь ревеня?

-- Його корисно їсти у будь-якому виглядi, навiть у сирому. Але перед вживанням ревiнь потрiбно добре помити, особливо бiля корiнця. Адже для того, аби рослина добре росла, її пiдживлюю гноєм. Тому є загроза потрапляння до органiзму хвороботворчих бактерiй. А ще обов"язково треба зчищати верхню плiвку, в якiй
мiститься клiтковина. Iнакше цей смаколик може спричинити в дитини дiарею.

Якщо споживати тушений чи варений ревiнь, це допоможе позбутись закрепiв, це регулює дiяльнiсть кишкiвника. У стеблах рослини мiститься чималий запас вiтамiнiв, у першу чергу йдеться про вiтамiн С, В, Е.

-- А чи є протипокази для споживання страв iз цiєї рослини?

-- Через пiдвищений вмiст калiю страви iз ревеню є корисними для людей iз серцевими хворобами. Однак, споживати ревiнь не варто тим, хто потерпає вiд ниркової недостатностi, адже при цiй хворобi калiй затримуватиметься в органiзмi. Також не рекомендується споживати страви iз ревеню людям iз сечокам"яною
хворобою -- це може спровокувати утворення камiцiв.

Варто сказати, що ревiнь мiстить солi багатьох кислот, наприклад, щавелевої, лимонної, молочної. Тому цей продукт є шкiдливим людям iз сольовими дiатезами (за вийнятком дiатезу, викликаного солями сечової кислоти). Натомiсть, це
корисно для хворих на подагру. Адже солi щавлевої кислоти є антагонiстами солей сечової кислоти.

А ще страви iз ревеню не рекомендується споживати людям iз виразкою, гастритом, тим, хто часто потерпає вiд печiї, - це може спровокувати загострення хвороби.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.