Гастроентеролог: "Страви з цієї рослини допомагають при подагрi й серцевих хворобах"

Однiєю з перших серед овочевих культур дозрiває ревiнь. З цiєї рослини можна робити начинку для пирогiв, варити компоти та киселi, робити квас, варення, мармелади. 

Медики кажуть, що це дуже корисно для органiзму. Щоправда, при деяких захворюваннях ця рослина може спровокувати загострення. Про це розповiла Звенислава Костур, лiкар-гастроентеролог обласної консультативної полiклiнiки.

-- То в чому користь ревеня?

-- Його корисно їсти у будь-якому виглядi, навiть у сирому. Але перед вживанням ревiнь потрiбно добре помити, особливо бiля корiнця. Адже для того, аби рослина добре росла, її пiдживлюю гноєм. Тому є загроза потрапляння до органiзму хвороботворчих бактерiй. А ще обов"язково треба зчищати верхню плiвку, в якiй
мiститься клiтковина. Iнакше цей смаколик може спричинити в дитини дiарею.

Якщо споживати тушений чи варений ревiнь, це допоможе позбутись закрепiв, це регулює дiяльнiсть кишкiвника. У стеблах рослини мiститься чималий запас вiтамiнiв, у першу чергу йдеться про вiтамiн С, В, Е.

-- А чи є протипокази для споживання страв iз цiєї рослини?

-- Через пiдвищений вмiст калiю страви iз ревеню є корисними для людей iз серцевими хворобами. Однак, споживати ревiнь не варто тим, хто потерпає вiд ниркової недостатностi, адже при цiй хворобi калiй затримуватиметься в органiзмi. Також не рекомендується споживати страви iз ревеню людям iз сечокам"яною
хворобою -- це може спровокувати утворення камiцiв.

Варто сказати, що ревiнь мiстить солi багатьох кислот, наприклад, щавелевої, лимонної, молочної. Тому цей продукт є шкiдливим людям iз сольовими дiатезами (за вийнятком дiатезу, викликаного солями сечової кислоти). Натомiсть, це
корисно для хворих на подагру. Адже солi щавлевої кислоти є антагонiстами солей сечової кислоти.

А ще страви iз ревеню не рекомендується споживати людям iз виразкою, гастритом, тим, хто часто потерпає вiд печiї, - це може спровокувати загострення хвороби.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.