Знайдено ліки від невиліковної хвороби печінки

Вчені знайшли спосіб подолати первинний склерозуючий холангіт, який раніше вважався невиліковним

Німецькі вчені прояснили генетичну природу первинного склерозируючого холангіту. Це рідкісна хвороба, що вражає переважно чоловіків у віці від 30 до 40 років. Досі не існувало специфічного лікування для цієї хвороби, що виявляється в порушенні вироблення жовчі і веде до цирозу печінки і раку жовчовивідних шляхів.

Однак Медичний університет Відня спільно з Медичним університетом Граца і Медичної вищою школою Ганновера повідомили про успішне тестування в другій фазі препарату синтетичної жовчі, який забезпечив у хворих значне поліпшення печінкових проб.

161 пацієнт в 45 медичних центрах 12-ти країн лікувалися синтетичної жовчю. Відчутний лікувальний ефект вчені назвали значним проривом в боротьбі з одним з найзагадковіших для фахівців захворювань печінки. Вчені сподіваються, що застосування нових ліків дозволить зупинити фіброз печінки у хворих. Подальше клінічне випробування, в якому будуть аналізуватися тривалі наслідки прийому препарату для прогресування хвороби, триватиме три роки, пише medikforum.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.