Названо дієві способи позбавлення пігментних плям

Під час наймонячнішого періоду в році на тілі й обличчі багатьох людей з"являються пігментні плями. Лікар-косметолог Жанна Приходько розповіла, як їх позбутись:

-- Можна користуватись відбілюючими кремами, в основі яких є цинк. Але робити це слід лише коли знаходитесь у приміщенні, а не перед виходом надвір. Допомагають і маски з кисло-молочних продуктів, зокрема, мова про кефір, йогурт чи домашній сир, після чого слід наносити живильний крем. Або збийте білок, додайте кілька крапель лимону й нанесіть на ділянки з пігментацією. Добре зарекомендував себе відвар петрушки, дольки огірка (їх можна накладати на пігментні плями свіжими або заморозити й протирати ними шкіру зранку), картопляний сік. Але майте на увазі, поєднувати маски й креми для відбілювання не
слід.

-- А найбільш ефективними при такій проблемі є фотоомолодження та лазерне шліфування. У першому варіанті проводять від трьох до семи сеансів один раз на місяць, при тім відбувається розщеплення меланіну й виведення продуктів розпаду. Процедура є безболісною, а світліти шкіра починає приблизно через 21 день. До таких дій часто вдаються, якщо пігментація з"явилась на шкірі обличчя.

-- При застосуванні другого методу відбувається більш глибокий вплив на шкіру, тому лазерне шліфування проводять під місцевим знечуленням. Але влітку таку процедуру не роблять, також вдаватись до таких дій не можна під час вагітності, у період годування грудьми, при наявності епілепсії чи гострих інфекційних
процесів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Хтось трохи промерз -- і вже застудився, а комусь ніякі віруси не страшні.
У Сполучених Штатах через зараження стiйкими до медикаментiв  бактерій щороку помирає понад 100 тисяч пацiєнтiв лiкарень.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.