Настій цього гриба назавжди позбавить проблем зі шлунком

68-рiчна пенсiонерка позбулася нестравностi шлунка за допомогою настою гриба-"соромiтника". ...На столi Галини Луцишин -- лiтрова банка з настоєм бурштинового кольору, де плавають шматочки гриба веселки.

"Його за дещо дивну форму також називають ще соромiтником, -- розповiдає жителька Луцька. -- Коли гриб "вистрiлює" i на його поверхнi з'являється густий слиз, то з усiх усюд злiтаються комашки i птахи, поспiшають тваринки, щоб покуштувати дивовижного гриба. Саме завдяки сильному, дещо специфiчному запаху веселку знаходжу i я.

Взявши молоденькi грибочки, акуратно обтираю їх полотниною i кладу до корзинки. А вдома розрiзую на чотири частинки i заливаю 250 грамiв гриба 40-градусною горiлкою (або якiсною самогонкою), якої знадобиться лiтр. Тодi настоюю протягом трьох тижнiв i -- настiй готовий до вживання!".

Жiнка каже, що спершу купувала настiй для хворого чоловiка, однак на базарi лiтрова банка нинi вартує 450 -- 600 гривень, тому згодом вирiшила приготувати його сама. Та коли видужав чоловiк, то сама щораз частiше стала вiдчувати болi у шлунку, а ще помiтила, що шлунково-кишковий тракт почав працювати зi збоями...

"Таким чином доводилося вiдмовляти собi у рядi продуктiв, -- каже пенсiонерка. -- Бо в iншому разi розпочиналася така дiарея, що не могла нiчим спинити. Коли ж розповiла про свою проблему лiкаревi, то вiн сказав, що це вже вiковi змiни, бо ж менi вже далеко за 60, порадив вiдмовитися вiд гострого, солоного, жирного, молочних та iнших продуктiв. А в разi чого приймати лiки. Пригадую, я тодi
повернулася додому i ледве не плакала -- а що ж тепер їсти лишається?!

На столi саме стояла банка з настоєм, то я й налила собi чарчинку. На моє здивування, бiль у шлунку наче трiшки вщух. Отодi я й подумала, що, можливо, i мене виручить саме веселка, а не дорожезнi таблетки. Прочитала у медичнiй лiтературi про веселку -- i взялася за лiкування. Пила по столовiй ложцi настою
за пiвгодини до їди тричi на день. I так -- протягом трьох тижнiв. Тодi зробила перерву на сiм днiв -- i знову повторила курс.

Усього пройшла три курси i про болячку вже не згадую. Бiль у шлунку якось непомiтно зник, а з ним i бурчання та iнший дискомфорт, робота шлунково-кишкового тракту налагодилася, i тепер я iз задоволенням смакую усiм, чого душа бажає.

Недавно зустрiла того лiкаря, вiн поцiкавився моїм самопочуттям, а коли почув вiдповiдь, то махнув рукою i сказав, що лiкування народними рецептами -- це дурниця. А я i на чоловiковi, i на собi переконалася в тому, що такi засоби -- дуже ефективнi. Тож цими днями знову збираюся до лiсу, щоб знайти "веселого гриба".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:08
"У багатьох наукових працях доведено, що на сперматогенез чоловіка впливають також комп'ютери".
19:30
Для успішного засинання та якісного сну неодмінною умовою є невелике зниження температури тіла.
15:03
У висушених фруктах вітаміни та поживні речовини зберігаються в концентрованому стані, адже зайва волога висушується, кажуть фахівці.
19:25
Як відрізнити звичайне відкладання справ на потім від прокрастинації і що може допомогти вирішити проблему?
14:10
Вона передбачає в основному вживання риби, м'яса, горіхів, овочів, фруктів, коренеплодів.
14:18
Патологічним потовиділення вважають тоді, коли воно постійно перевищує норму.
18:35
Передбачити, як саме організм відреагує на укуси перетинчастокрилих комах, практично неможливо.
12:50
Внутрішні документи МОЗ та МОН які вимагають наявність довідки про огляд лікарів у всіх учнів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.