В майбутньому соски у чоловіків можуть зникнути як непотрібна частина тіла

Вчені спробували пояснити, навіщо чоловікам соски

Ян Таттерсалл, палеоантрополог з Американського музею природної історії пояснив, чому у чоловіків еволюційно збереглися соски, якщо вони не годують грудьми.

Чоловіки і жінки складаються з одного і того ж генетичного матеріалу. Але в утробі їх розвиток йде дещо різними шляхами. Відмінності також стають особливо помітні на стадії статевого дозрівання.

Протягом перших декількох тижнів чоловічі та жіночі ембріони розвиваються за єдиною схемою. І в рамках цього етапу, зокрема, формуються соски. Але на 6-7 тижні Y-хромосома підключається до процесу -- формуються яєчка.

Приблизно на 9 тижні починається вироблення тестостерону, змінюється генетична активність клітин в геніталіях і головному мозку. І соски вже нікуди не подінуться.

Те, що соски досі пір залишаються у представників чоловічої статі, обумовлено відсутністю метаболічних витрат. Тобто на підтримку цієї структури не витрачаються додаткові сили. Однак експерти не виключають, що в майбутньому соски у чоловіків зникнуть як непотрібний елемент, пише gogetnews.info.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.