Вчені виявили основну причину облисіння в чоловіків

Міжнародна команда вчених провела масштабне дослідження, метою якого було виявлення причин розвитку в чоловіків облисіння. Результати такої роботи було опубліковано в науковому журналі "Nature Genetics", про що повідомляє neboley.com.ua.

У дослідженні взяли участь п"ять тисяч добровольців, серед яких були чоловіки з облисінням і ті, хто не мав такої проблеми. Кожному з учасників провели аналіз ДНК, в результаті було виявлено дві ділянки в геномі, які відповідають за облисіння в представників сильної статі. 

Одна ділянка була виявлена в гені рецептора андрогенів, який і раніше пов"язували з чоловічим облисінням. Друга ділянка знаходиться в 20 хромосомі. Спеціалісти запевняють: цю хромосому можна успадкувати як від матері, так і від батька, але при тім жінки значно рідше потерпають через таку проблему. Тоді як у кожного сьомого чоловіка присутні обидва названих генетичних варіанта. Відтак вчені сподіваються, що ця інформація допоможе назавжи позбавити людство проблеми облисіння, виявляючи й попереджаючи його розвиток завчасно. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.