Вчені виявили основну причину облисіння в чоловіків

Міжнародна команда вчених провела масштабне дослідження, метою якого було виявлення причин розвитку в чоловіків облисіння. Результати такої роботи було опубліковано в науковому журналі "Nature Genetics", про що повідомляє neboley.com.ua.

У дослідженні взяли участь п"ять тисяч добровольців, серед яких були чоловіки з облисінням і ті, хто не мав такої проблеми. Кожному з учасників провели аналіз ДНК, в результаті було виявлено дві ділянки в геномі, які відповідають за облисіння в представників сильної статі. 

Одна ділянка була виявлена в гені рецептора андрогенів, який і раніше пов"язували з чоловічим облисінням. Друга ділянка знаходиться в 20 хромосомі. Спеціалісти запевняють: цю хромосому можна успадкувати як від матері, так і від батька, але при тім жінки значно рідше потерпають через таку проблему. Тоді як у кожного сьомого чоловіка присутні обидва названих генетичних варіанта. Відтак вчені сподіваються, що ця інформація допоможе назавжи позбавити людство проблеми облисіння, виявляючи й попереджаючи його розвиток завчасно. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:18
Найвищий відсоток летальності - у Донецькій, Луганській та Одеській областях.
14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.