Нарешті: винайдено вакцину від алергії!

Алергія -- досить серйозна недуга, яка може привести до серйозних наслідків. І попри те, що є ліки, здатні стримувати алергічні реакцій, не рідкісні випадки, коли анафілактичний шок призводить до інвалідності і навіть смерті.

Вчені повідомили, що близькі до розробки препарату для абсолютного лікування алергії.  У попередніх дослідженнях вчені зіткнулися з серйозною проблемою, не вирішивши яку побороти алергію нереально. Йдеться про “пам'ять” Т-клітин, які запам'ятовували і повторювали реакцію на алерген -- таким чином ці клітини  провокували алергічну реакцію навіть при найменшому контакті з алергеном.

Група дослідників з Університету Квінсленда (Австралія) розробила новий процес створення препарату для лікування алергічних реакцій, спираючись на імунні реакції організму, повідомляє fainaidea.com.

Для лікування алергічних реакцій було використано стовбурові клітини крові. “У них мивставили ген, який регулює алергенний білок, -- пояснює професор Степто Рей. -- Ці спроектовані клітини виробляють нові клітини крові, які породжують протеїн і специфічні імунні клітини, але відключаючи алергічні реакції”.

Початкові клінічні випробування були поставлені на хворих астмою мишах. Результати були настільки вражаючими, що вчені вважають цю розробку дієвою й при таких поширених видах алергії, як алергія на арахіс, бджолину отрута і молюсків. Щоправда, лікування алергії однією ін'єкцією стане можливим не раніше, ніж за 10 років.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
12:00
Про їхні переваги і недоліки порівняно з іншими індивідуальними засобами гігієни жінки.
10:14
Вона може нормалізувати рiвень цукру і холестерину у кровi, кажуть лікарі.
11:00
Тепер вона нерідко розвивається у дітей 9-10-річного віку.
12:00
Чому людина може втратити такі відчуття і скільки часу потрібно на відновлення організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.