Вчені назвали головну причину самотності

Спеціалісти кафедри психології Чиказького університету розкрили головну причину самотності людини. Згідно їх дослідженню, деякі люди приречені вести самотній спосіб життя.

Психологи протягом 11 років спостерігали за двома сотнями одиноких американців у віці від 50 до 70 років і виявили певну закономірність: найчастіше самотність випливає з егоцентризму, який, своєю сергою, посилюється при відокремленому існуванні. Вчені назвали таку ситуацію замкненим колом.

Фахівці відзначили, що в сучасному суспільстві існує пропаганда самотності через музичні тенденції, кіноіндустрію та пресу. Багато психологів радять пацієнтам зосереджуватися на собі, тим самим посилюючи в них схильність до внутрішнього “самокопання”, пошуків так званої душевної гармонії з самим собою.

Однак, вважають американські експерти, людина є соціальною істотою, тому справжнього щастя набуває лише в спілкуванні з собі подібними і у взаємодопомозі. Тому самотнім необхідно розірвати “порочне коло”, зробивши перші спроби допомогти тому, хто потребує, вникнути в складну життєву ситуацію свого ближнього, не зациклюючись при цьому на своєму самоті.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.