Літні ягоди, фрукти та овочі найкраще сушити або заморожувати

Сезон заготiвель - у розпалi. Хтось крутить, хтось солить, хтось сушить, хтось заморожує. А як краще?

Фахіці одностайні -- заморожувати на зиму овочi та фрукти цiннiше, анiж консервувати. Тодi у продуктi зберiгається увесь комплекс вiтамiнiв, а при консервуваннi вiн руйнується на 50-60%.

Пiд час зберiгання при мінус 20 градусiв заморожених овочiв та фруктiв упродовж 26 мiсяцiв втрат вiтамiнiв В1 та В2 не спостерiгається взагалi. Вмiст вiтамiну С через 8 -- 12 мiсяцiв знижується вiд 13 до 40 %.

-- У крайньому разi -- перетирайте їх з цукром, який є чудовим консервантом, хоча й не належить до здорових продуктiв. Можна перемішати із медом. Добре помийте ягоди, дайте стекти з них воді, а потiм у рiвнiй пропорцiї добре перемішайте з медом, закрийте кришкою i поставте в холодильник. У такий спосiб у ягодах збережеться більше вiтамiнiв. А от при висушуваннi випаровується до 20% цiнних речовин, -- каже Оксана Доценко, сімейний лікар.

Малину, смородину та й iншi ягоди не можна молоти на м'ясорубцi, перемiшувати звичною ложкою, бо вiд дотику металу в них руйнується вiтамiн С. Їх краще потовкти дерев'яним валком i ним же вимiшати. А помiдори, щавель чи цвiтну капусту слiд їсти лише сирими чи замороженими, бо варенi вони мiстять сiль  щавлевої кислоти, яка не виводиться з органiзму.

А якщо морозите ягоди, перед тим, як закласти їх в морозилку, підсушіть на рушнику, злегка підцукруйте, щоб не злипалися. Кілька хвилин зачекайте, допоки цукор вбере вологу. Тодi розкладiть ягоди у контейнери чи мiшечки для харчових продуктiв -- і на зберігання. Стрiмкий мороз не дає водi, що мiститься у клiтинах, перетворитися на великi кристали i зруйнувати клiтинну оболонку. Завдяки цьому ягоди тримають натуральну форму навiть пiсля розморожування.

Якщо варите компот із заморожених фруктів, кидайте ягоди в окріп відразу, щойно вийняли з морозилки. Коли у меню -- пирiг, то фруктово-ягiдну начинку також краще не розморожувати.

-- А які кришки найкращi?

-- Однi господинi запевняють, що всi консервацiї на зиму в них чудово зберiгаються пiд полiетиленовими кришками, iншi цього способу не схвалюють. Санітарні лiкарі вважають, що при консервуваннi користуватися полiетиленовими кришками -- неприпустимо, бо ними можна закривати тiльки солiння та варення.

А якщо закатуєте кришками, зберiгати такі банки слiд при температурi не вище вiд нуля градусiв, лiпше до мiнус трьох, i перед вживанням пiвгодини поварити. Якщо кришка пiднялася, з'явився "бомбаж", змiнилися колiр i запах продукту, то таку консерву не можна навiть куштувати, щоб оцiнити на смак. I це стосується не лише тяжкостравних продуктiв, але й фруктiв та овочiв, якi трохи постояли герметично закупореними.

Фахiвцi стверджують, що бiльшiсть стерилiзованих продуктiв (огiрки, помiдори, кабачки, перець, буряк) можна зберiгати в герметично закритих банках протягом 1-3 рокiв. Основне, аби примiщення, де зберiгаються солiння, було прохолодним та сухим i не надмiр вологим. При високiй температурi зберiгання (наприклад, поблизу батарей центрального опалення або в комiрках у квартирi) термiн придатностi таких солiнь значно зменшується -- до року.

Варення, джеми, сиропи зберiгають у сухому прохолодному примiщеннi. Вжити такi закрутки треба протягом року, бо при тривалiшому зберiганнi вони набувають темно-бурого кольору, втрачають поживнi властивостi. Оптимальна температура  зберiгання  -- вiд +10 до +15 С, при температурi нижче нуля варення може зацукритись.

Найчастiше зацукровується варення з низькою кислотнiстю (з яблук, груш, абрикосiв). Щоб уникнути цього, при його приготуваннi додайте лимонну або виннокам'яну кислоту (2-3 г на 1 кг плодiв).

Якщо ж усе-таки варення зацукрувалось, викладiть його у каструлю, нагрiйте до кипiння i знову перекладiть у чисту банку. Якщо пiд час зберiгання варення забродило, з'явились бульбашки газу i запах спирту, значить, його не доварили як  слiд. На початку бродiння варення ще можна "врятувати", якщо переварити. Для цього на 1 кг варення додайте 100 -- 150 г цукру i прокип'ятiть усе упродовж 5-10 хвилин.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:43
Коли ви востаннє були в лікаря: п'ять, десять чи надцять років тому?
18:43
Медогляди потрібні навіть тим, хто вважає себе цілком здоровим, наголошують лікарі.
14:29
12 травня відзначають Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
16:25
"У пацієнтів виникають проблеми зі зачаттям дитини. При чому, як у чоловіків, так і в жінок".
13:05
Поки ми п'ємо каву, наука не стоїть на місці: вчені з Ізраїлю надрукували серце на 3Д-принтері. А в США його створюють, використовуючи органи тварин.
15:11
За статистикою, тiльки 3% клiщiв, що мають борелiї, передають їх людинi.
15:57
Чому вітрянку вважають дитячою хворобою, але хворіють і дорослі? Скільки часу пацієнт має перебувати в ізоляції та чи можна вакцинуватися?
14:26
Найточніший тиск ранковий - виміряний після пробудження до сніданку, кажуть лікарі.
09:39
Бензопірен є стимулятором онкопроцесів в організмі людини. Тому вживання цього канцерогену навіть у невеликій кількості небезпечне для здоров'я.
19:18
Якби такі таблетки були зроблені з природних речовин, то одна пігулка мала б розмір м'ячика для настільного тенісу.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.