У майбутньому вчені зможуть передбачити початок менопаузи у жінок

Фахівцями з Великобританії встановлено ​​чіткий зв'язок часу настання менопаузи з розмірами яєчників і кількістю фолікулів в них. Репродуктологи Хаміш Уолес та Томас Кеслей запропонували враховувати “хронологічний” та “репродуктивний” вік жінки і обсяг її яєчників, які можна розрахувати при УЗ-дослідженні, пише neboley.com.

Так, вже з ​​37 років починається швидке зменшення кількості фолікулів в яєчнику, до віку менопаузи їх зазвичай близько 1000. Тому вік початку менопаузи залежить від кількості фолікулів , які були у жінки до моменту її народження. А розмір яєчників безпосередньо пов'язаний з кількістю фолікулів.

Вчені працюють в напрямку створення подібної моделі, однак їм необхідна більша кількість досліджень для встановлення точності цієї методики.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.