Дієтолог назвала корисні літні десерти — і для фігури, і для суглобів

Желатин, що входить до складу желе, називають "вiтамiном длязв'язок та сухожиль"

Лiтнiй урожай фруктiв та ягiд додав справ господиням. Крiм закруток, компотiв та варення, дуже популярними є желе. Цi смачнi фруктово-ягiднi ласощi вiдносно просто готувати.

До речi, завдяки низькiй калорiйностi, желе можна вживати тим, хто слiдкує за фiгурою. Та й взагалi, так приємно, коли надворi спека, поласувати застиглим фруктовим соком...

-- Желе -- це не тiльки надзвичайно смачнi ласощi, а й дуже кориснi, -- каже лiкар-дiєтолог Олена Пяткова. -- Особливо, якщо вони зроблене з натуральних сокiв фруктiв та ягiд.

Зокрема, желатин, що входить до складу желе, вважається вiтамiном для зв'язок та сухожиль. Крмi того, вiн позититивно  впливає на сполучну тканину органiзму, покращує стан шкiри, нiгтiв та волосся. А готове ягiдне желе мiстить багато  пектинiв, якi виводять з органiзму токсини, зокрема, свинець.

Желе робиться дуже просто. Ягоди заливають холодною водою та варять хвилин 10-15, процiджують, додають цукор та розмочений желатин та знову доводять до кипiння. Пiсля цього заливають у форми та охолоджують.

-- Останнiм часом популярнi й овочевi желе -- пiд час закручування помiдорiв та огiркiв господинi додають до розсолу розведений желатин, i виходить такий собi "овочевий холодець". Що скажете з цього приводу?

-- Це оригiнально i також корисно, адже желатин не втрачає своїх властивостей й у сольовому розчинi. Щоправда, це вже не десерт, а закуска.

-- Чи можна вживати желе тим, хто сидить на дiєтi, але так хоче солодкого?

-- Звiсно! Разом з зефiром та мармеладом, цей десерт дозволяється тим, хто слiдкує за вагою. Адже вiн дуже низькокалорiйний. Крiм того, желе корисне й для дiтей, адже мiстить мiкроелементи та вiтамiни тих ягiд, з яких зроблений.

-- Якi б ще здоровi десерти ви порекомендували?

-- Звернiть увагу на киселi, якi також можна робити iз свiжих ягiд. Вони добре тамують спрагу та голод -- через вмiст крохмалю, що використовують пiд час приготування, швидко дають вiдчуття ситостi. Тому навiть кажуть, що киселi не п'ють, а їдять.

До речi, здавна киселями вигодовували немовлят, якщо у матерi було мало молока. Крiм того, кисiль дуже м'яко дiє на шлунок, а тому його варто вживати тим, хто має певнi проблеми зi шлунково-кишковим трактом.

До того ж, киселi зберiгають цiлющi властивосiт ягiд, з яких зробленi. Так, скажiмо, кисiль з журавлини та малини можна пити при застудах, а молочний та чорничний -- при закрепах.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.