Вчені вперше поспостерігали за поширенням метастазів

Японські вчені-біологи вперше прослідкували за поширення ракових метастазів тілом. Подробиці про це представлені у виданні Cell Reports.

За словами дослідника Коха Міадзоно, велика частка метастазних клітин раку гине в момент своєї подорожі кровоносними судинами. Згідно з результатами спостережень, найкращого виживання досягають ті, хто утримує в собі молекули бета-TGF, взаємопов'язаного з ростом стовбурових клітин білка. Так, Міадзоно вдалося створити ефективний спосіб із знебарвлення тканин без пошкодження молекул, що світяться, які спеціально вводяться в організм напередодні процедури.

З метою виявлення відмінностей ракових клітин від здорових тканин в організмі, експерти провели обмін їх ДНК таким способом, щоб вони засвітилися червоним світлом в момент опромінення інфрачервоним лазером, що дозволило виявити всі метастази в хворому організмі, пише grifonsoft.ru.

За допомогою зазначених прийомів біологи отримали відеозапис і фотозображення процесу поширення метастазів різноманітних ракових пухлин -- раку мозку, легенів і ще семи видів новоутворень.

Виходячи з результатів досліджень, бета-TGF істотно впливав на швидкість при поширенні метастазів. Біологи висловили сподівання, що наступні експерименти з знебарвленням допоможуть виявти інші речовини, здатні зупинити або прискорити ріст клітин раку, що посприяє створенню максимально ефективних способів ліквідації метастазів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.