Фахівці порадили, як краще заготовити чорницю на зиму

Триває чорничний сезон. Проте, кажуть збирачі чорниць, цього року урожай цих ягід невеликий — ягід мало. Тому й ціна “кусається”. Та й не буде сезон довгим. Тому вже краще подумати над тим, як заготовити цю корисну ягоду на зиму.

-- То як краще заготовляти чорницю -- сушити її, заморожувати, настоювати на спирту чи перетирати з цукром?

-- Поки триває сезон, чорницю треба їсти свiжою. Якщо ви самi збираєте ягоди у Карпатах, її можна навiть не мити. Якщо купуєте на базарi, звернiть увагу, щоб вона була дiйсно свiжа -- ягоди мають бути гладкими, пружними та сухими. Якщо чорницям бiльше п'яти днiв пiсля збору, вони втрачають бiльшiсть корисних речовин, -- каже Гергій Гах, травознай.

Щодо методiв заготовки, но на першому мiсцi я б поставив сушiння, на другом -- заморожування. Адже в процесi заморозки, зберiгання, а потiм розморожування в ягодi вiдбуваються певнi змiни.

Сушити можна на спецiальних сушарках -- це металiчнi пластини над джерелом тепла, над якими у марлевiй сiтцi в один ряд сушаться ягоди. Можна i на балконi, але зважайте на природнi умови -- пiд дiєю прямих сонячних променiв ягода може розкиснути, а пiд дощем -- заплiснявити. Крiм того, на балконi треба захищати  чорницю вiд комах -- ягода має бути закрита зверху марльовою сiткою.

Сушену чорницю використовують цiлий рiк, зберiгаючи у  скляних банках. Перед вживанням одну чайну ложку подрiбнених ягiд заливають склянкою окропу, настоюють та п'єють. Цей засiб взимку -- прекрасна профiлактика грипу. Чорничнi чаї добре давати дiтям.

Можна перетирати чорницю з цукром, а ще краще -- з медом. На одну частину ягiд -- двi частини меду. Це дорого, але дуже корисно.

-- А чи можна заготовляти iншi частини рослини -- листочки, корiнцi?

-- Листочки збирають лише пiд час цвiтiння, коли ще нема ягiд. Їх висушують у виглядi маленьких вiничкiв, а потiм обмолочують. З листочкiв роблять чай -- 1 столова ложка на склянку окропу, настояти на водянiй банi 20 хвилин та пити  протягом дня. Такий чай допомiжний при цукровому дiабетi. Можна поєднувати з листям суницi -- тодi це буде сечогiнний збiр.

-- А як щодо спиртових настоїв?

-- Це вже радше не для лiкування, а для задоволення. Гуцули люблять робити з чорницi вино, наливки, лiкери. Куштував. Дуже смачно!

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
14:00
23-річний юнак став наймолодшим в Україні пацієнтом, якому пересадили донорське серце після імплантовано механічного.
16:05
Фахівці кажуть, жодні з народних методів перевiрки грибів на їстивнiсть науково не обгрунтовані.
14:05
Моїм основним принципом у роботі з пацієнтами було дослідити мотивацію нанесення татуювання. І ось, що я зрозумів.
11:00
У медзакладах грубо порушують норми харчування, визначені МОЗ. Розслідування "Експресу".
14:55
4 жовтня у світі відзначають день усмішки.
15:15
Медики кажуть, однією з вагомих причин народження поєднаних близнюків є протигрибкова терапія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.