Фахівці порадили, як краще заготовити чорницю на зиму

Триває чорничний сезон. Проте, кажуть збирачі чорниць, цього року урожай цих ягід невеликий — ягід мало. Тому й ціна “кусається”. Та й не буде сезон довгим. Тому вже краще подумати над тим, як заготовити цю корисну ягоду на зиму.

-- То як краще заготовляти чорницю -- сушити її, заморожувати, настоювати на спирту чи перетирати з цукром?

-- Поки триває сезон, чорницю треба їсти свiжою. Якщо ви самi збираєте ягоди у Карпатах, її можна навiть не мити. Якщо купуєте на базарi, звернiть увагу, щоб вона була дiйсно свiжа -- ягоди мають бути гладкими, пружними та сухими. Якщо чорницям бiльше п'яти днiв пiсля збору, вони втрачають бiльшiсть корисних речовин, -- каже Гергій Гах, травознай.

Щодо методiв заготовки, но на першому мiсцi я б поставив сушiння, на другом -- заморожування. Адже в процесi заморозки, зберiгання, а потiм розморожування в ягодi вiдбуваються певнi змiни.

Сушити можна на спецiальних сушарках -- це металiчнi пластини над джерелом тепла, над якими у марлевiй сiтцi в один ряд сушаться ягоди. Можна i на балконi, але зважайте на природнi умови -- пiд дiєю прямих сонячних променiв ягода може розкиснути, а пiд дощем -- заплiснявити. Крiм того, на балконi треба захищати  чорницю вiд комах -- ягода має бути закрита зверху марльовою сiткою.

Сушену чорницю використовують цiлий рiк, зберiгаючи у  скляних банках. Перед вживанням одну чайну ложку подрiбнених ягiд заливають склянкою окропу, настоюють та п'єють. Цей засiб взимку -- прекрасна профiлактика грипу. Чорничнi чаї добре давати дiтям.

Можна перетирати чорницю з цукром, а ще краще -- з медом. На одну частину ягiд -- двi частини меду. Це дорого, але дуже корисно.

-- А чи можна заготовляти iншi частини рослини -- листочки, корiнцi?

-- Листочки збирають лише пiд час цвiтiння, коли ще нема ягiд. Їх висушують у виглядi маленьких вiничкiв, а потiм обмолочують. З листочкiв роблять чай -- 1 столова ложка на склянку окропу, настояти на водянiй банi 20 хвилин та пити  протягом дня. Такий чай допомiжний при цукровому дiабетi. Можна поєднувати з листям суницi -- тодi це буде сечогiнний збiр.

-- А як щодо спиртових настоїв?

-- Це вже радше не для лiкування, а для задоволення. Гуцули люблять робити з чорницi вино, наливки, лiкери. Куштував. Дуже смачно!

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.