Лікар назвав олію, яка допоможе при герпесі

Вiрус герпесу може вражати очi, печiнку, легенi та мозок. Про таке попередили  лікарі. 

-- Цей збудник люди отримують ще в ранньому дитинствi вiд оточення -- переважно батькiв, -- розповiдає професор Михайло Андрейчин, лiкар-iнфекцiонiст, епiдемiолог, доктор медичних наук, дiйсний член Нью-Йоркської академiї наук. -- У першi роки пiсля народження в половини дiтей уже є цей вiрус. З вiком вiдсоток
iнфiкованих збiльшується до 80 -- 90%. Вважається, що майже всi дорослi живуть iз вiрусом простого герпесу (I типу) -- вiн у прихованiй (латентнiй) формi зберiгається на слизових оболонках упродовж усього життя.

-- Коли вiн проявляється?

-- Коли в результатi перевтоми, сильного стресу чи гарячки, спричиненої якоюсь хоробою, знижується iмунiтет,  вiрус простого герпесу активiзується. Iнодi це стається у жiнок пiд час менструальних циклiв. Тодi на слизових оболонках губ,
рiдше на щоках, повiках i навiть у вушних раковинах виникають висипи, якi супроводжуються свербежем i неприємними больовими вiдчуттями, iнодi високою гарячкою. Ознаки захворювання можуть проявлятися кiлька разiв упродовж року. Тому не слiд цiлуватися з людьми, у кого на губах ознаки цього захворювання.

Герпетична iнфекцiя здатна поширитися й на очi, що дуже небезпечно, бо може розвинутися слiпота. А вiрус II типу здатен  спричиняти герпетичний уретрит у чоловiкiв та жiнок.  Коли iмунна система дуже ослаблена, це може призвести й до
розвитку менiнгiту та менiнгоенцефалiту. Буває, уражається печiнка -- цей орган збiльшується, виникає жовтяниця. На тлi герпетичної iнфекцiї можуть виникати вториннi ускладнення. До прикладу, бактерiальна пневмонiя. Такi ускладнення герпетичної iнфекцiї дуже небезпечнi, особливо в малих дiток.

-- А як треба лiкувати герпес?

-- Лiкують герпетичну iнфекцiю амбулаторно -- у домашнiх умовах. Для цього використовують рiзнi мазi, зокрема, оксолiнову, iнтерферонову, теброфенову. Для швидшого загоєння та знеболення змащують мiсця з висипом шипшиновою або облiпиховою олiєю, новокаїном. А iнколи доводиться призначати антибiотики,
препарати, якi стимулюють вироблення противiрусного iмунiтету, гормональне лiкування i вводити специфiчний iмуноглобулiн. Є вакцина проти простого герпесу, проте її вводять лише тим хворим, у яких часто спостерiгаються рецидиви.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.