Завдяки звичайній соді зуби - як порцеляновi!

Чоловік зробив собi "голлiвудську усмiшку", не витрачаючись  на дорогi стоматологiчнi процедури

"Кiлька рокiв тому я помiтив, що на зубах у мене з'явилися малесенькi коричневi плями, а самi зуби набули жовтуватого вiдтiнку, -- розповiдає Анатолій Білих, житель мiста Кiверцiв, що на Волинi. -- До того ж якось вiдчув неприємний запах iз рота. А тодi й ясна почервонiли".

Спершу чоловiк думав, що все само минеться. Але згодом таки пiшов до стоматолога. Лiкар оглянув i порадив придбати кiлька препаратiв. "Я й рушив до аптеки. Однак уже там, дiзнавши цiну, зрозумiв, що i зубна паста, яку порадив купити стоматолог, i засiб для полоскання ротової порожнини менi, простому пенсiонеровi, фiнансово не пiд силу", -- каже пан Анатолiй.

Та чоловiк вирiшив не здаватися. Вiн пригадав, як його мама завжди говорила, що народна медицина може вилiкувати будь-яку хворобу. "Тож я й почав збирати народнi рецепти щодо цiєї проблеми, -- каже вiн. -- Спинився на звичайнiй харчовiй содi -- вона завжди є удома. Передусiм узявся за лiкування ясен. Для цього слiд узяти 1 чайну ложечку соди i пiвложечки води. Ретельно розмiшати й тодi отриману сумiш пальцем накласти на ясна i легесенько помасажувати. Опiсля добре прополоскати рот i з пiвгодини нiчого не їсти й не пити.

Через кiлька днiв, коли проблема з яснами була майже вирiшена, я взявся виводити плями на зубах. Для цього посипав содою зубну пасту перед тим, як чистити зуби. Тодi буквально на мить занурював щiточку з пастою у склянку з теплою водою, а опiсля починав чистити зуби в такий спосiб двiчi на тиждень. Минуло два мiсяцi, й одного дня я зауважив, що коричневих плям суттєво поменшало. Понад те, вони  стали значно бiлiшi. А згодом iнший лiкар пiдтвердив правильнiсть такої процедури. Вiн сказав, що при такому чищеннi й плями зникають, i зуби вiдбiлюються, й емаль не пошкоджується, що також дуже важливо.

Заодно вiн пiдказав, що неприємного запаху з рота можна дуже легко позбутися. I теж за допомогою соди. Слiд розвести чайну ложечку соди у склянцi теплої води i ретельно полоскати рот кiлька разiв упродовж дня".

Вiдтодi маленька баночка зi содою стоїть у ваннiй кiмнатi чоловiка, щоб раз на тиждень додати її до пасти i почистити зуби. "I не лише, -- каже вiн. -- Iнколи буває, що так натомлюся за день по господарству, що ледь до хати приходжу. Тож i готую собi диво-ванну -- беру по столовiй ложцi солi й соди, додаю кiлька крапель ефiрної олiї i, ретельно розмiшавши, розвожу в гарячiй водi. Зауважив, що така ванна i втому знiмає, i нерви гарно заспокоює, i шкiру робить пружною, наче аж молодшою".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.