Чай з собачої кропиви допоможе при болях у правому підребер'ї

"Що таке хвороба Жильбера і що робити, аби знизився показник у крові білірубіну?"Анатолій, 22 роки, м. Івано-Франківськ. 

-- Синдром Жильбера (хвороба Жильбера) -- це спадкова недуга, яка характеризується підвищенням рівня білірубіну в крові, жовтяницею, дискомфортом у правому передребер'ї та деякими іншими симптомами, -- відповідає Віра Мазур, сімейний лікар. -- Це доброякісне, але, на жаль, хронічне захворювання. Тримати його під контролем допомагають не так медичні препарати, як дієта, трав'яний чай.

Аби рівень білірубіну не зростав, слід споживати менше смаженого (а краще загалом відмовитися від цього способу приготування їжі і віддавати перевагу стравам на парі), звести до мінімуму вживання спиртного, продуктів, що насиченi консервантами, маринадів. Це полегшить роботу печінки.

Корисні також чаї зi собачою кропивою, ромашкою, звіробоєм. Такі напої мають очисний ефект. А проти застою жовчі (цим явищем часто супроводжуються патології печінки) допоможуть лікувальні збори з ромашкою і м'ятою, звіробоєм, собачою кропивою і кукурудзяними приймочками.

Симптоми хвороби Жильбера, як правило, непостійні, їх провокують надмірні фізичні навантаження, стреси, голодування, вживання спиртного i  деяких ліків, вірусні захворювання (грип, вірусний гепатит тощо). Тож слід уникати всіх цих факторів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
16:28
Черешні зменшують ризик варикозу, безсоння, серцевих недуг та позбавляють проблем зі шкірою і метаболічних розладів.
14:55
Клінічні дослідження показують, що вже за місяць у людини розвивається рубцеве звуження стравоходу, з'являються виразкові кровотечі в шлунку і всі симптоми токсичного набряку легень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.