Чай з собачої кропиви допоможе при болях у правому підребер'ї

"Що таке хвороба Жильбера і що робити, аби знизився показник у крові білірубіну?"Анатолій, 22 роки, м. Івано-Франківськ. 

-- Синдром Жильбера (хвороба Жильбера) -- це спадкова недуга, яка характеризується підвищенням рівня білірубіну в крові, жовтяницею, дискомфортом у правому передребер'ї та деякими іншими симптомами, -- відповідає Віра Мазур, сімейний лікар. -- Це доброякісне, але, на жаль, хронічне захворювання. Тримати його під контролем допомагають не так медичні препарати, як дієта, трав'яний чай.

Аби рівень білірубіну не зростав, слід споживати менше смаженого (а краще загалом відмовитися від цього способу приготування їжі і віддавати перевагу стравам на парі), звести до мінімуму вживання спиртного, продуктів, що насиченi консервантами, маринадів. Це полегшить роботу печінки.

Корисні також чаї зi собачою кропивою, ромашкою, звіробоєм. Такі напої мають очисний ефект. А проти застою жовчі (цим явищем часто супроводжуються патології печінки) допоможуть лікувальні збори з ромашкою і м'ятою, звіробоєм, собачою кропивою і кукурудзяними приймочками.

Симптоми хвороби Жильбера, як правило, непостійні, їх провокують надмірні фізичні навантаження, стреси, голодування, вживання спиртного i  деяких ліків, вірусні захворювання (грип, вірусний гепатит тощо). Тож слід уникати всіх цих факторів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:08
"У багатьох наукових працях доведено, що на сперматогенез чоловіка впливають також комп'ютери".
19:30
Для успішного засинання та якісного сну неодмінною умовою є невелике зниження температури тіла.
15:03
У висушених фруктах вітаміни та поживні речовини зберігаються в концентрованому стані, адже зайва волога висушується, кажуть фахівці.
19:25
Як відрізнити звичайне відкладання справ на потім від прокрастинації і що може допомогти вирішити проблему?
14:10
Вона передбачає в основному вживання риби, м'яса, горіхів, овочів, фруктів, коренеплодів.
14:18
Патологічним потовиділення вважають тоді, коли воно постійно перевищує норму.
18:35
Передбачити, як саме організм відреагує на укуси перетинчастокрилих комах, практично неможливо.
12:50
Внутрішні документи МОЗ та МОН які вимагають наявність довідки про огляд лікарів у всіх учнів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.