Вчені виявили справжній еліксир молодості. Він - у мозку

"Наше дослідження показує, що кількість нервових стовбурових клітин в гіпоталамусі, природно знижується протягом життя, і це прискорює старіння. Але наслідки цієї втрати не є незворотними, таке довели американські дослідники з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Бронксі. За їх даними, введення стовбурових клітин у мозок сприяє збільшенню тривалості життя людини, пише 24tv.ua. 

 

Виявилось, що поповнення запасу цих стовбурових клітини може уповільнити і навіть повернути назад процеси старіння.

Такі висновки вчені зробили після того, як спершу знищили нервові клітини гіпоталамуса у групи мишей (і це скоротило життя піддослідних на кілька місяців, а також посилило деякі ефекти старіння), а тоді  імлантували клітини гіпоталамусу двом групам мишей. Одна з цих груп складалась зі старих за віком тварин, інша – з гризунів, гіпоталамус яких пошкодили в попередній частині експерименту. Відтак з'ясувалось, що тварини після операції живуть значно довше. Термін їх життя збільшився приблизно на 15 відсотків.

У майбутньому вчені планують провести клінічні випробування нового методу на добровольцях. Вони покладають великі надії на так званий еліксир молодості.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:13
За даними Національної служби здоров'я України, 20% закладів, що подали заяви на укладення договорів із пацієнтами, - приватні клініки та лікарі-ФОПи.
18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.