Вчені виявили справжній еліксир молодості. Він - у мозку

"Наше дослідження показує, що кількість нервових стовбурових клітин в гіпоталамусі, природно знижується протягом життя, і це прискорює старіння. Але наслідки цієї втрати не є незворотними, таке довели американські дослідники з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Бронксі. За їх даними, введення стовбурових клітин у мозок сприяє збільшенню тривалості життя людини, пише 24tv.ua. 

 

Виявилось, що поповнення запасу цих стовбурових клітини може уповільнити і навіть повернути назад процеси старіння.

Такі висновки вчені зробили після того, як спершу знищили нервові клітини гіпоталамуса у групи мишей (і це скоротило життя піддослідних на кілька місяців, а також посилило деякі ефекти старіння), а тоді  імлантували клітини гіпоталамусу двом групам мишей. Одна з цих груп складалась зі старих за віком тварин, інша – з гризунів, гіпоталамус яких пошкодили в попередній частині експерименту. Відтак з'ясувалось, що тварини після операції живуть значно довше. Термін їх життя збільшився приблизно на 15 відсотків.

У майбутньому вчені планують провести клінічні випробування нового методу на добровольцях. Вони покладають великі надії на так званий еліксир молодості.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
20:45
Ця підступна недуга тривалий час може розвиватися непомітно.
16:38
Пити більше за потребу також не варто - вода може вимивати корисні мікроелементи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.