Активізувати мозок допоможе не відпочинок - виявлено більш дієвий спосіб

Науковці з Університету Центральної Флориди дослідили когнітивні можливості добровольців. Їм давали нудні та однотипні завдання, які вони мали багато разів повторювати. У такий спосіб в учасників провокували так звану когнітивну втому – стан, в якому знижується ефективність пам’яті та прийняття рішень. Тоді їм
запропонували два види відпочинку -- перша група бавилась у віртуальну гру, учасники другої виконували спеціальні релаксаційні вправи. А третя група була контрольною - її учасники нічого не робили.

У результаті виявилось, що з усіх трьох груп найкраще після перерви почувались ті, хто був задіяний у відеогрі. Це показує, що ігри є дієвим засобом для відновлення стану на фоні стресу, – підсумували автори дослідження. Працівники мають планувати короткі перерви, під час яких займатимуться приємними заняттями.
Це допоможе відновити сили й активізувати мозок, пише  techtoday.in.ua.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:00
Іноді людина почувається схмелілою, але не здогадується, що знаю. Стан сп'яніння без вживання алкоголю називається синдромом автопивоварні.
13:00
Який орган старіє найпершим, яка шкідлива звичка найбільше спричиняє до старіння організму і чому дехто вже в 30 почувається, як у 60?
17:00
Деякі добавки, які є в цьому виробі, здатні провокувати алергію, мігрень і навіть безсоння.
16:00
Цю хворобу називають загадковою. При ній категорично протипоказані спиртне та стреси.
16:00
Гарячка у перші дні застуди чи грипу - саме через них. І саме вони дають час імунній системі активізуватися та виробити власні клітини для прицільного знищення вірусу.
20:20
За калорійністю пів склянки насіння можна порівняти з плиткою шоколаду, а склянку - з батоном або порцією шашлику зі свинини, кажуть дієтологи.
15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.