Названо дієвий і найпростіший метод позбавлення куріння

Американські спеціалісти заявили про завершальний етап клінічних досліджень вакцини, яка позбавлятиме курців тютюнозалежності. Про це пише medic.ua. Вчені розробили схему, на основі якої вакцина виробляє в курця імунітет проти нікотинової залежності. 

Створення такого препарату стало можливе завдяки штучному синтезу рекомбінантної молекули білка з нікотиноподібними властивостями. Під час дослідження у вакцинованих добровольців оцінювали показник повної відмови від куріння, зменшення кількості викурених сигарет за добу, зниження проявів синдрому відмови. Для цього учасники експерименту вели щоденних, де детально 
фіксували зміни та своє самопочуття. 

У результаті фахівці встановили високу імуногенність вакцини, що чітко корелюється з дозуванням. Що вищою є доза препарату, то сильнішим буде ефект, відтак, сформується міцний протинікотиновий імунітет. Притім антитіла до нікотину зберігаються в крові протягом року, а у випадку необхідності, через 12 місяців можна повторити щеплення. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.