Названо дієвий і найпростіший метод позбавлення куріння

Американські спеціалісти заявили про завершальний етап клінічних досліджень вакцини, яка позбавлятиме курців тютюнозалежності. Про це пише medic.ua. Вчені розробили схему, на основі якої вакцина виробляє в курця імунітет проти нікотинової залежності. 

Створення такого препарату стало можливе завдяки штучному синтезу рекомбінантної молекули білка з нікотиноподібними властивостями. Під час дослідження у вакцинованих добровольців оцінювали показник повної відмови від куріння, зменшення кількості викурених сигарет за добу, зниження проявів синдрому відмови. Для цього учасники експерименту вели щоденних, де детально 
фіксували зміни та своє самопочуття. 

У результаті фахівці встановили високу імуногенність вакцини, що чітко корелюється з дозуванням. Що вищою є доза препарату, то сильнішим буде ефект, відтак, сформується міцний протинікотиновий імунітет. Притім антитіла до нікотину зберігаються в крові протягом року, а у випадку необхідності, через 12 місяців можна повторити щеплення. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.