Названо дієвий і найпростіший метод позбавлення куріння

Американські спеціалісти заявили про завершальний етап клінічних досліджень вакцини, яка позбавлятиме курців тютюнозалежності. Про це пише medic.ua. Вчені розробили схему, на основі якої вакцина виробляє в курця імунітет проти нікотинової залежності. 

Створення такого препарату стало можливе завдяки штучному синтезу рекомбінантної молекули білка з нікотиноподібними властивостями. Під час дослідження у вакцинованих добровольців оцінювали показник повної відмови від куріння, зменшення кількості викурених сигарет за добу, зниження проявів синдрому відмови. Для цього учасники експерименту вели щоденних, де детально 
фіксували зміни та своє самопочуття. 

У результаті фахівці встановили високу імуногенність вакцини, що чітко корелюється з дозуванням. Що вищою є доза препарату, то сильнішим буде ефект, відтак, сформується міцний протинікотиновий імунітет. Притім антитіла до нікотину зберігаються в крові протягом року, а у випадку необхідності, через 12 місяців можна повторити щеплення. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.