А кісточки з абрикосів не викидайте

За допомогою абрикосових ядер можна вигнати глистів,вилікувати серце і навіть запобiгти раку

Солодкі, пахучі плоди, якими всi ми любимо ласувати, не просто смачнi. Вони надзвичайно корисні, причому -- до самої кісточки. В ароматних зернятах є речовина, яка здатна і кашель вилікувати, і дерматит. Саме абрикосову олію колись оцінювали за вагою золота.

-- У чому секрет абрикосових зернят?

-- Абрикосовi кiсточки пахнуть мигдалем. І недарма. У них мiститься амiгдалин -- його ще називають вiтамiном В17, -- каже травознай Олена Баклюкова. -- Вiн також мiститься у гiркому мигдалi, кiсточках яблук, вишень, персикiв, слив, у просi. Цей вiтамiн, за деякими дослiдженнями, запобiгає раку. А ще в них є каротин та інші незамінні для здоров'я вітаміни, які роблять зернята універсальними ліками.

Крім того, в абрикосових кісточках міститься унікальна олія, яка лікує дерматити, ангіни, нежить, настирливий кашель, може замінити найдорожчий живильний крем (особливо корисний для шкiри вiтамiн F, що прискорює регенерацiю клiтин, контролює роботу сальних залоз, поновлює баланс, протидiє утворенню вугрiв).

Ця олія діє як антибіотик. Якщо на язику чи яснах утворилися ранки (стоматит), то можна пожувати абрикосове зернятко, ця масна кашка знiмає бiль та запалення.

-- А чи правда, що абрикосових зернят не можна їсти багато?

-- Амiгдалин розпадається в кишкiвнику, утворюючи синильну кислоту, а вона провокує тяжкi отруєння. Тому абрикосовi зернята можна їсти лише потрохи -- максимум 3 -- 5 штук на день дорослим i пiдлiткам. До речі, це визнаний  глистогiнний засіб. А якщо додавати по одному розтовченому абрикосовому зерняті до чаю, вийде непогана профілактика серцево-судинних хвороб.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.