Фахівці визначили, яка частина обличчя є найбільш привабливою

В експерименті дослідників з Університету Вінчестера (Великобританія) взяли  участь 32 жінки і 32 чоловіки трохи старше 20 років. Добровольцям показали кольорові фотографії, на яких були обличчя чоловіків і жінок. Учасників просили оцінити окремі деталі  (очі, губи, волосся, ніс) або обличчя цілком. У людей на фото не було бороди, окулярів, прикрас і макіяжу.

Експеримент показав, що в середньому чоловіки і жінки, оцінюючи привабливість, найбільше уваги приділяли очам. Волосся і губи теж грали важливу роль. Найменш значущою в цьому плані деталлю виявився ніс, розповідає nastroenie.com.ua.

Також фахівці з'ясували: чоловіки, оцінюючи фотографії жінок, звертали увагу на все обличчя. Серед окремих деталей для чоловіків і жінок, які оцінювали фото людей протилежної статі, і для чоловіків, які оцінювали фотографії інших представників сильної статі, найважливішими були очі і волосся, а найменш важливими -- ніс і губи. У жіночому обличчі жінки вважали найважливішими деталями стали очі і волосся, а ніс і все обличчя вони назвали найменш важливими.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.