Мед не можна додавати у гарячий чай - це руйнує структуру меду та робить його шкідливим

14 серпня - Медовий Спас

У православному календарі це одне з найбільш значущих свят. Якщо на  Великдень освячують паски і яйця, то на Медового Спаса, або Маковея, освячують  букети, фрукти і меди - щоб вони стали цілющими!

Загалом, у серпні відзначають три Спаса - Медовий, потім Яблучний, потім Горіховий. І саме з Медового починається знаменитий Успенський піст.

Медовим це Спас називається тому, що в цей день люди починали збір меду. А назва Маковей -- на честь братів Маккавеїв. Згідно з християнським віруванням, вони прийняли за свою віру мученицьку смерть.

Найвiдомiший дарунок бджiл, звiсно, мед. Його почали використовувати ще на зарi зародження людства. "Мед -- це продукт, що виробляється бджолою при перобцi нею нектару квiтiв, -- розповiдає член Асоцiацiї пасiчникiв України Орест Чупашко. -- У складi меду присутнi всi мiкроелементи, необхiднi людинi. I при цьому -- жодних хiмiчних чи синтетичних домiшкiв. До речi, мед -- єдиний продукт у свiтi, що засвоюється людським органiзмом на всi сто вiдсоткiв. Доведено, що кiлькiсть  деяких мiнеральних солей у меду спiвпадає з їх вмiстом у сироватцi кровi людини".

Загалом, людина, яка щодня з'їдає 2-3 ложки меду, значно покращує загальний стан здоров'я. Це доведено!

При застуді, вiрусних захворюваннях вживають по столовiй ложцi меду два-три рази на день, запиваючи прохолодною водою. Мед не можна додавати у гарячий чай -- вiн руйнує структуру меду та нівелює лікувальнi властивостi.

Безсоння, нервовi розлади -- у лiтрi води розчиняють двi столовi ложки меду свiтлих видiв, випивають зранку натще та на нiч перед сном (у два прийоми).

Гiпертонiя, гiпотонiя -- щодня вживають мед, починаючи з трьох чайних ложок на день, а потiм поступово збiльшуючи дозу. При довготривалому застосуваннi мед нормалiзує тиск.

Запальнi процесi суглобiв -- намастити хворе мiсце медом, накласти тканину та зробити компрес.

Варикозне розширення вен -- мед накладати тонким шаром на ураженi вени. Спочатку тримати двi години, потiм можна залишати на нiч. Мед, всмоктуючись у шкiру, усуває застої у венах. Застосовувати до появи ефекту.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:19
Лікар розповідає, що саме потрібно зробити не менше ніж за два місяці до початку небезпечного для алергіка сезону.
09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
07:30
Обережно: прочитавши його аргументи, вам може захотітись суттєво змінити раціон
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.