Мед не можна додавати у гарячий чай - це руйнує структуру меду та робить його шкідливим

14 серпня - Медовий Спас

У православному календарі це одне з найбільш значущих свят. Якщо на  Великдень освячують паски і яйця, то на Медового Спаса, або Маковея, освячують  букети, фрукти і меди - щоб вони стали цілющими!

Загалом, у серпні відзначають три Спаса - Медовий, потім Яблучний, потім Горіховий. І саме з Медового починається знаменитий Успенський піст.

Медовим це Спас називається тому, що в цей день люди починали збір меду. А назва Маковей -- на честь братів Маккавеїв. Згідно з християнським віруванням, вони прийняли за свою віру мученицьку смерть.

Найвiдомiший дарунок бджiл, звiсно, мед. Його почали використовувати ще на зарi зародження людства. "Мед -- це продукт, що виробляється бджолою при перобцi нею нектару квiтiв, -- розповiдає член Асоцiацiї пасiчникiв України Орест Чупашко. -- У складi меду присутнi всi мiкроелементи, необхiднi людинi. I при цьому -- жодних хiмiчних чи синтетичних домiшкiв. До речi, мед -- єдиний продукт у свiтi, що засвоюється людським органiзмом на всi сто вiдсоткiв. Доведено, що кiлькiсть  деяких мiнеральних солей у меду спiвпадає з їх вмiстом у сироватцi кровi людини".

Загалом, людина, яка щодня з'їдає 2-3 ложки меду, значно покращує загальний стан здоров'я. Це доведено!

При застуді, вiрусних захворюваннях вживають по столовiй ложцi меду два-три рази на день, запиваючи прохолодною водою. Мед не можна додавати у гарячий чай -- вiн руйнує структуру меду та нівелює лікувальнi властивостi.

Безсоння, нервовi розлади -- у лiтрi води розчиняють двi столовi ложки меду свiтлих видiв, випивають зранку натще та на нiч перед сном (у два прийоми).

Гiпертонiя, гiпотонiя -- щодня вживають мед, починаючи з трьох чайних ложок на день, а потiм поступово збiльшуючи дозу. При довготривалому застосуваннi мед нормалiзує тиск.

Запальнi процесi суглобiв -- намастити хворе мiсце медом, накласти тканину та зробити компрес.

Варикозне розширення вен -- мед накладати тонким шаром на ураженi вени. Спочатку тримати двi години, потiм можна залишати на нiч. Мед, всмоктуючись у шкiру, усуває застої у венах. Застосовувати до появи ефекту.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.