Мед не можна додавати у гарячий чай - це руйнує структуру меду та робить його шкідливим

14 серпня - Медовий Спас

У православному календарі це одне з найбільш значущих свят. Якщо на  Великдень освячують паски і яйця, то на Медового Спаса, або Маковея, освячують  букети, фрукти і меди - щоб вони стали цілющими!

Загалом, у серпні відзначають три Спаса - Медовий, потім Яблучний, потім Горіховий. І саме з Медового починається знаменитий Успенський піст.

Медовим це Спас називається тому, що в цей день люди починали збір меду. А назва Маковей -- на честь братів Маккавеїв. Згідно з християнським віруванням, вони прийняли за свою віру мученицьку смерть.

Найвiдомiший дарунок бджiл, звiсно, мед. Його почали використовувати ще на зарi зародження людства. "Мед -- це продукт, що виробляється бджолою при перобцi нею нектару квiтiв, -- розповiдає член Асоцiацiї пасiчникiв України Орест Чупашко. -- У складi меду присутнi всi мiкроелементи, необхiднi людинi. I при цьому -- жодних хiмiчних чи синтетичних домiшкiв. До речi, мед -- єдиний продукт у свiтi, що засвоюється людським органiзмом на всi сто вiдсоткiв. Доведено, що кiлькiсть  деяких мiнеральних солей у меду спiвпадає з їх вмiстом у сироватцi кровi людини".

Загалом, людина, яка щодня з'їдає 2-3 ложки меду, значно покращує загальний стан здоров'я. Це доведено!

При застуді, вiрусних захворюваннях вживають по столовiй ложцi меду два-три рази на день, запиваючи прохолодною водою. Мед не можна додавати у гарячий чай -- вiн руйнує структуру меду та нівелює лікувальнi властивостi.

Безсоння, нервовi розлади -- у лiтрi води розчиняють двi столовi ложки меду свiтлих видiв, випивають зранку натще та на нiч перед сном (у два прийоми).

Гiпертонiя, гiпотонiя -- щодня вживають мед, починаючи з трьох чайних ложок на день, а потiм поступово збiльшуючи дозу. При довготривалому застосуваннi мед нормалiзує тиск.

Запальнi процесi суглобiв -- намастити хворе мiсце медом, накласти тканину та зробити компрес.

Варикозне розширення вен -- мед накладати тонким шаром на ураженi вени. Спочатку тримати двi години, потiм можна залишати на нiч. Мед, всмоктуючись у шкiру, усуває застої у венах. Застосовувати до появи ефекту.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.