Жінкам слід регулярно проводити аналіз сечі - це найпростіша діагностика раку

Фахівці з відділення акушерства та гінекології Медичного центру при університеті Фрібурга (Швейцарія) розробили новий надточний тест для діагностики ранньої стадії раку молочної залози. Мова про проведення спеціального аналізу сечі. Розробники заявляють про найвищу точність тесту, що досягає 91 %.

За словами спеціалістів, завданням тесту є відстеження найдрібніших змін в метаболізмі клітин, які є характерні для онкологічного процесу. Мова про зміни на рівні молекул мікро-РНК, які беруть участь в клітинних обмінах і потрапляють з крові в сечу в процесі  фільтрації в нирках. Точний результат гарантує виявлення всього 4 моллекул РНК. 

Завдяки цьому рак молочної залози можна діагностувати на ранній стадії, що забезпечить успішність  лікування і швидке одужання пацієнток, пише medic.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.