Жінкам слід регулярно проводити аналіз сечі - це найпростіша діагностика раку

Фахівці з відділення акушерства та гінекології Медичного центру при університеті Фрібурга (Швейцарія) розробили новий надточний тест для діагностики ранньої стадії раку молочної залози. Мова про проведення спеціального аналізу сечі. Розробники заявляють про найвищу точність тесту, що досягає 91 %.

За словами спеціалістів, завданням тесту є відстеження найдрібніших змін в метаболізмі клітин, які є характерні для онкологічного процесу. Мова про зміни на рівні молекул мікро-РНК, які беруть участь в клітинних обмінах і потрапляють з крові в сечу в процесі  фільтрації в нирках. Точний результат гарантує виявлення всього 4 моллекул РНК. 

Завдяки цьому рак молочної залози можна діагностувати на ранній стадії, що забезпечить успішність  лікування і швидке одужання пацієнток, пише medic.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.