Купуючи кабачкову iкру, перевернiть банку... догори дном

Кабачкова iкра -- продукт досить популярний. Вона добре підходить до м'яса та птиці, картоплі та макаронів, з неї зручно робити бутерброди. Крiм того, кабачки є дуже цiнним та корисним продуктом харчування (мiстять багато натрiю та калiю, кориснi при захворюваннях серця, ожирiннi, проблемах з шлунково-кишковим трактом).

А головне -- кабачкова iкра доступна усiм через свою демократичну цiну. А наскiльки вона безпечна та якiсна?

-- Загалом, промислову кабачкову iкру виготовляють з кабачкiв, моркви, цибулi, томатної пасти, солi та спецiй, якi дрiбняться та термiчно обробляються. В iдеалi, усi iнгрiдiєнти повиннi бути подрiбненi рiвномiрно, готовий продукт не повинен мiстити грубих часточок (зокрема, шкiрок, насiння, плодонiжок), -- каже Ніна  Кільдій, експерт з безпеки харчування. -- Крiм того, на поверхнi не повинно бути шару рiдини.

-- На що це може вказувати?

-- Скорiш за все, така iкра виготовлена не iз свiжих, а з заморожених кабачкiв. Тому обов'язково звертайте увагу на дату виготовлення. Найкраще обирату iкру, вироблену в сезон збору цих овочiв (тобто, у липнi-вереснi). Якщо ж iкру виготовлено взимку, вiдповiдно, її якiсть буде гiршою.

До речi, обрати якiсну iкру можна у такий простий спосiб -- перегорнiть закриту банку догори дном. Якщо iкра швидко стiкає донизу, вона є занадто водянистою. Продукт повинен бути помiрно густим, але й не "стоячим".

-- Чому кабачкова iкра має рiзнi вiдтiнки -- жовтi, коричневi, зеленуватi?

-- Колiр iкри повинен бути свiтло-коричневим, хоча допускаються й iншi вiдтiнки. Наприклад, зеленуватий може бути ознакою того, що для приготування використовувалися кабачки цукiнi, а помаранченвий корiр свiдчить про великий вмiст моркви або гарбузового пюре. Усе це -- варiант норми. Як i потемнiння верхнього шару, який свiдчить про окислення овочiв.

I, звiсно, звернiть увагу на смак та запах продукту -- вiн має бути приємним, без "ноток" прогорклої олiї чи прокислих овочiв.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.