Купуючи кабачкову iкру, перевернiть банку... догори дном

Кабачкова iкра -- продукт досить популярний. Вона добре підходить до м'яса та птиці, картоплі та макаронів, з неї зручно робити бутерброди. Крiм того, кабачки є дуже цiнним та корисним продуктом харчування (мiстять багато натрiю та калiю, кориснi при захворюваннях серця, ожирiннi, проблемах з шлунково-кишковим трактом).

А головне -- кабачкова iкра доступна усiм через свою демократичну цiну. А наскiльки вона безпечна та якiсна?

-- Загалом, промислову кабачкову iкру виготовляють з кабачкiв, моркви, цибулi, томатної пасти, солi та спецiй, якi дрiбняться та термiчно обробляються. В iдеалi, усi iнгрiдiєнти повиннi бути подрiбненi рiвномiрно, готовий продукт не повинен мiстити грубих часточок (зокрема, шкiрок, насiння, плодонiжок), -- каже Ніна  Кільдій, експерт з безпеки харчування. -- Крiм того, на поверхнi не повинно бути шару рiдини.

-- На що це може вказувати?

-- Скорiш за все, така iкра виготовлена не iз свiжих, а з заморожених кабачкiв. Тому обов'язково звертайте увагу на дату виготовлення. Найкраще обирату iкру, вироблену в сезон збору цих овочiв (тобто, у липнi-вереснi). Якщо ж iкру виготовлено взимку, вiдповiдно, її якiсть буде гiршою.

До речi, обрати якiсну iкру можна у такий простий спосiб -- перегорнiть закриту банку догори дном. Якщо iкра швидко стiкає донизу, вона є занадто водянистою. Продукт повинен бути помiрно густим, але й не "стоячим".

-- Чому кабачкова iкра має рiзнi вiдтiнки -- жовтi, коричневi, зеленуватi?

-- Колiр iкри повинен бути свiтло-коричневим, хоча допускаються й iншi вiдтiнки. Наприклад, зеленуватий може бути ознакою того, що для приготування використовувалися кабачки цукiнi, а помаранченвий корiр свiдчить про великий вмiст моркви або гарбузового пюре. Усе це -- варiант норми. Як i потемнiння верхнього шару, який свiдчить про окислення овочiв.

I, звiсно, звернiть увагу на смак та запах продукту -- вiн має бути приємним, без "ноток" прогорклої олiї чи прокислих овочiв.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.