Вчені знайшли спосіб вилікувати одну з найнебезпечніших алергій

Австралійські вчені з'ясували, як вилікувати алергію на арахіс

Клінічні випробування  були проведені в Мельбурнському дитячому дослідному інституті Мердок, в ході яких дітям з алергією на арахіс давали пробіотики, які включали в себе невелику дозу арахісового білка. Дослідження тривали 18 місяців і дали чудові результати. По закінченню експерименту 80% дітей змогли переносити арахіс, повідомляє grifonsoft.

Арахіс -- один з найбільш поширених продуктів, що викликають анафілаксію, потенційно смертельну алергічну реакцію. А небезпека в тому, що продукти з арахіса та його похідних у світі дуже широко розповсюджені.

В даний час, вчені намагаються підтвердити результати за допомогою більших досліджень, щоб здійснити атаку на сучасну епідемію харчової алергії.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.