А банановi шкiрки не викидайте

Маючи непосидючих онукiв, Марія Косова навчилася готувати дивовижний засiб вiд синцiв.

“"Це банановий настiй, -- дiлиться жiнка. -- Отож для його приготування я кладу в банку банановi шкiрки. Коли ж пiвлiтрова банка наповнюється ними, заливаю їх горiлкою. Опiсля -- закриваю банку капроновою кришкою i ставлю в темне мiсце. Перiодично збовтую, а через три тижнi акуратно процiджую.

Коли ж хтось з онукiв приходить додому i скаржиться на те, що сильно вдарився, я вiдразу готую компрес. Для цього складену в кiлька разiв марлю рясно змочую в настої i прикладаю до вдареного мiсця або ж синця. Зверху обмотую шарфом i так залишаю на годину. Зазвичай пiсля такої процедури i бiль зменшується, i синцi проходять дуже швидко. Коли ж у хатi є свiжi банани, то, поки готую компрес, даю дитинi прикласти до гематоми шматочок шкiрки, що також сприяє її розсмоктуванню".

Подiлилася панi Марiя i рецептом цiлющого засобу, завдяки якому її чоловiк позбувся пародонтозу. Щоправда, шкiрочки банана потрiбно попередньо висушити в духовцi, а тодi -- перемолоти у кавовому млинку на порошок. "Тодi беру три столовi ложки морської солi, перемелюю її теж у кавовому млинку на порошок i  додаю три чайнi ложечки порошку з бананових шкiрок, -- розповiдає панi Марiя. -- Усе це ретельно розмiшую i додаю оливкову олiю -- стiльки, щоби сумiш набула консистенцiї густої сметани. Ось це слiд поволi втирати у ясна. Спершу у верхнi, а тодi в нижнi. Слину при цьому бажано якомога довше не ковтати, а спльовувати. Роблячи такi процедури пiсля снiданку i вечерi, мiй чоловiк за мiсяць позбувся пародонтозу”. Тож, не викидайте бананові шкірки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:37
Чому кожен реагує на однакову температуру навколишнього середовища по-різному і як натренувати організм до її перепадів?
13:00
І як правильно поводитися, коли температура тіла “зашкалює”.
11:00
Нещодавно у Львові жінка з коронавірусом народила здорових двійнят.
13:00
Нова модна дієта, яка буцімто рятує від онкохвороб, - цілковито антинауковий міф.
11:56
Фахівці кажуть, що логопедичні недоліки, які не зникли після п'яти років, ймовірно залишаться й у дорослому віці.
12:00
Про їхні переваги і недоліки порівняно з іншими індивідуальними засобами гігієни жінки.
10:14
Вона може нормалізувати рiвень цукру і холестерину у кровi, кажуть лікарі.
11:00
Тепер вона нерідко розвивається у дітей 9-10-річного віку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.