Столова ложка настою з цієї рослини допоможе печінці відновитись

Фахівці кажуть, у цей час слід заготовляти полин, мовляв, настоянка з цієї лікарської рослини врятує від багатьох хвороб. 

-- Спиртові настоянки полину (зараз ще можна збирати цю рослину) -- це  просто універсальний засіб, -- розповіла Олена Коб'юк, травознай. -- Приготуйтеся: на смак дуже гіркий, але можна позбутися багатьох проблем майже водночас. Найпоширеніше застосування настоянок полину -- потреба позбутися глистів.
Вони, своєю чергою, можуть провокувати алергію, порушення обміну речовин, захворювання шкіри та органів травлення.

Крім того, досліджено, що гіркота полину, як і інших гірких трав, підвищує збудливість рецепторів шлунка і кишківника, чим стимулює секрецію травних залоз шлунка, кишківника, жовчотворну функцію печінки і роботу підшлункової залози.

Препарати полину мають жарознижувальну дію при гарячкових захворюваннях, зокрема, грипі та ГРВІ. Застосовують полин і при гастритах із підвищеною кислотністю, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, колітах, геморої, виразковому коліті. Полин гіркий -- ефективний засіб при хворобах печінки: гепатитах, холециститах та жовчокам’яній недузі. Препарати трави полину призначають також при метеоризмі, хворобах нирок і сечокам’яній недузі. Однак увага: небезпечно застосовувати  полин у період вагітності, годування грудьми, також не можна давати його маленьким дітям.

Для приготування настоянки візьміть 10 грамів подрібненого висушеного полину, залийте 500 мл горілки або розведеного спирту. Настоюйте 20 днів у захищеному від світла місці (зберігати настоянку краще в пляшці з темного скла, яка не пропускає світла).  Пити настоянку полину можна вранці натще по столовій
ложці. Курс лікування -- 30 днів. При потребі через два місяці можна повторити курс.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.