Фахівець назвав правило, дотримання якого врятує від подружньої зради

Причину зрад виявили британськi вченi. За результатами їхнiх дослiджень, жiнкам потрiбна постiйнiсть, мовляв, iз часом партнер усе бiльше її приваблює. Тодi як чоловiкам важлива новизна. Саме таку версiю пiдтвердила реакцiя мозку на фото нових  людей -- жiнки емоцiйнiше реагували на тих, кого бачили не вперше,
натомiсть мозок чоловiкiв усе менше реагував на фото жiнок, котрi були їм знайомi...

"Рiч у тому, що жiнку природа створила моногамною, її основними функцiями є народження дитини, пiклування про неї та збереження сiмейного вогнища. Тому жiнка вирiзняється прагненням стабiльностi, вона створює "сiмейне гнiздо" й усе робить заради своїх близьких (цей принцип перегукується i з дикою природою), -- коментує Георгiй Селюков, доцент кафедри психiатрiї та сексологiї Нацiонального медичного унiверситету. -- Тодi як самцiв (мова й про людину) природа зробила полiгамними.

Для чоловiка найпривабливiшi саме незнайомки. А все тому, що самець будь-якого виду (йдеться i про людський вид) має покрити якомога бiльше самиць, щоб передати щонайбiльше генетичної iнформацiї. Бо саме така поведiнка забезпечить виживання виду. Тому в бiологiї такого термiна, як "подружня зрада", не iснує, йдеться лише про додатковий контакт. Коли мова про людину, чоловiк може "пригальмувати" потяг до iнших жiнок, але полiгамнiсть викоренити неможливо. Ба бiльше, у природi самець змушений забезпечувати максимальну варiативнiсть потомства (тобто вiд кiлькох самиць), аби якомога бiльше нових
ознак з'явилось у виду, а з ними й новi можливостi для адаптацiї та виживання.

Нагадаю, що й досi в деяких народiв заведено приводити на нiч свою жiнку в лiжко гостя. Все для того, щоб з'явилася нова кров, а отже, й шанс на виживання. Насправдi людина не може звiльнитися вiд свого бiологiчного корiння. Це одна з основних причин зради". 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.