Цукати з кавунової скоринки є прекрасним цілющим засобом

Виявляється, накориснiшу частину кавуна -- шкiрки та насiння -- ми зазвичай викидаємо. Мiж тим, у м'якотi набагато менше корисних речовин (вiтамiнiв та мiкроелемнетiв), нiж у зеленiй шкiрцi. А тому не поспiшайте викидати її у смiтник.

-- Чи справдi кавуновi скоринки можна якось використовувати?

-- Ще й як! Адже вони мiстять багато бiологiчно активних речовин та мають потужний цiлющий ефект. – каже Борис Скачко, відомий лікар-фітотерапевт. – Адже саме через них проходить рук сокiв плоду. Позаяк сирi кавуновi скоринки не є надто смачними та придатними для споживання, їх вiдповiдним чином готують. Зокрема, висушують або варять у цукровому сиропi, отримуючи цукати. До речi, багато людей просто полюбляють таке кавунове варення, не знаючи, що воно не тiльки смачне, а й дуже корисне.

Для цього згодяться товстошкiрi кавуни. Скоринки очищують вiд шкiрочки, рiжуть на шматочки та варять у густому цукровому сиропi (на лiтр води -- 1,3 кiлограми цукру) доти, поки вони не стануть прозорими. Пiсля цього цукати вiдкидають на сито та дають сиропу стекти. Далi розкладають цукати в один шар та пiдсушують у духовцi при температурi 35-40 градусiв до кристалiзацiї цукру на поверхнi. Потiм обсипають скоринки цукровою пудрою та вкладають у банки, якi накривають пергаментом або пластмасовими кришками.

Такi цукати мають легку сечогiнну та вiдхаркувальну дiї, сприяють очищенню органiзму вiд шлакiв. Але дiабетикам я б не радив цього "десерту", адже вони мiстять багато цукру.

До речi, сирi скоринки можна використовувати для зовнiшнього застосування. Зокрема, свiжi подрiбненi скоринки запарюють окропом та додають у ванну (помiчна при остеохондрозi). Також корисно протирати скоринкою шкiру обличчя -- вона отримує необхiднi живильнi речовини та добре зволожується.

-- А для чого сушать скоринки?

-- Сушенi скоринки кавуна помiчнi при колiтах та запальних  процесах шлунково-кишкового тракту. Для цього їх подрiбнюють у порошок та запарюють з аiром чи деревiєм, п'ють по третинi склянки тричi на день. Але висушування кавунових скоринок -- непростий та трудомiсткий процес, який вимагає певного устаткування, iнакше вони просто згниють.

-- А що скажете про насiння?

-- Як i насiння гарбуза, кавунове має глистогiнну дiю. Насiння висушують, товчуть та додають у страви. Цим методом можна скористатися для профiлактики паразитiв у дiтей.

-- Повернiмося до скоринок. Вiдомо, що нiтрати та iншi токсини найбiльше накопичуються саме у шкiрцi. Чи можна захиститися?

-- Дiйсно, шкiрка набiльше вбирає у себе токсини та хiмдобрива. Тому купуйте кавуни лише у мiсцях органiзованої торгiвлi. Для убезпечення можна витримати шкiрки протягом двох годин у водi.  Крiм того, пiд час приготування цукатiв цукор частково витягує токсини, й вони випаровуються разом з рiдиною. А от при сушiннi токсини, на жаль, лишаються у скоринцi.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.