Рак лікуватимуть за допомогою... спирту

Фахівці з університету імені Дьюка (США) випробували новий унікальний метод боротьби із злоякісними утвореннями онкологічного типу за допомогою спирту.

Етанол в даному випадку розцінюється як вкрай дешева і доступна речовина, яка в перспективі має цілющі властивості. Вартість ін'єкції становить, приблизно, 5 доларів США, і для того, щоб її проводити не потрібні певні умови.

Механізм нестандартного методу лікування полягає в тому, що онкологічні клітини при контакті з етанолом потрапляють в цілком несприятливу для них середовище, що і призводить до їх поступового відмирання, пише grifonsoft.ru.

Для проведення експерименту було використано лабораторних хом'яків. Досягнуті результати показали, що для лікування етанолом потрібно доза, яка більше, ніж розмір пухлини, в чотири рази. Згідно з підсумками експерименту, лікуванню піддалися 4 з 12 випробовуваних гризунів.

Найбільший ефект показало застосування етанолу і етилцелюлози. За допомогою цього розчину, який вводиться в організм і там приймає форму гелю, вдалося домогтися чи не найбільшого ефекту. По закінченню тижня у 6 з 7 хом'яків відбувалися поліпшення, а ще через кілька днів у всій контрольної групи раку не виявили зовсім.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
12:00
Селян просять жертвувати картоплю, буряки, моркву для лікарень. А медзаклад, де лікуються можновладці, купує тонни яловичини і риби.
10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
12:00
Пенсіонерка розповідає, що після того, як стала займатися карате, забула дорогу до медиків. І навіть на застуду не хворіє!
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.