Вчені створили “цукерки щастя”

В мюнхенському Інституті боротьби зі старінням винайшли унікальний засіб, який здатен підвищувати настрій і дарувати мотивацію жити щасливо. Це -- особливі цукерки.

Головним винахідником такого засобу став професор Міхаель Кенц. А допрацював незвичайний засіб його колега, вчений Адольф Андерсен з Гамбурга. У складі солодощів -- натуральний чорний шоколад, соєве молоко і пюре манго, повідомляє gogetnews.info.

Самі вчені назвали свій продукт “цукерками радості і щастя”. Вони багаті на какао-боби, що містять фенілетіламін та поліфеноли, які позитивний чином позначаються на артеріальному тиску. Поліфеноли ще й захищають клітини від вільних радикалів, які викликають старіння організму. Також він сприятливо впливає на організм жінок під час менопауз, а чоловікам допомагає запобігти проблемам з передміхуровою залозою, які з віком стають все більш актуальними. Плоди манго містять ензими, які активізують процес метаболізму в організмі, і сприяють припиненню запальних процесів.

А сухофрукти, які входять до складу цукерок молодості, допомагають  роботішлунково-кишкового тракту та зупиняють запальні процеси в організмі.

За словами добровольців, що вже випробували новинку, цукерки дійсно  допомагають відчувати себе набагато краще, пише narodna-pravda.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.