Вчені створили “цукерки щастя”

В мюнхенському Інституті боротьби зі старінням винайшли унікальний засіб, який здатен підвищувати настрій і дарувати мотивацію жити щасливо. Це -- особливі цукерки.

Головним винахідником такого засобу став професор Міхаель Кенц. А допрацював незвичайний засіб його колега, вчений Адольф Андерсен з Гамбурга. У складі солодощів -- натуральний чорний шоколад, соєве молоко і пюре манго, повідомляє gogetnews.info.

Самі вчені назвали свій продукт “цукерками радості і щастя”. Вони багаті на какао-боби, що містять фенілетіламін та поліфеноли, які позитивний чином позначаються на артеріальному тиску. Поліфеноли ще й захищають клітини від вільних радикалів, які викликають старіння організму. Також він сприятливо впливає на організм жінок під час менопауз, а чоловікам допомагає запобігти проблемам з передміхуровою залозою, які з віком стають все більш актуальними. Плоди манго містять ензими, які активізують процес метаболізму в організмі, і сприяють припиненню запальних процесів.

А сухофрукти, які входять до складу цукерок молодості, допомагають  роботішлунково-кишкового тракту та зупиняють запальні процеси в організмі.

За словами добровольців, що вже випробували новинку, цукерки дійсно  допомагають відчувати себе набагато краще, пише narodna-pravda.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

17 листопада -- Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень
За оцінками ВООЗ, сьогодні від цієї  хвороби страждає понад 210 мільйонів осіб у світі. А вже за 15 років ХОХЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.
У столиці збільшилась кількість хворих на менінгококову інфекцію, повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.