За допомогою соку алое i квiткового меду шкiра стає здоровою

Анна Левко з Луцька мала нiжну гладку шкiру. Та з часом в її органiзмi стався збiй, i найперше це позначилося на обличчi. "Дати раду з прищами нiяк не вдавалося, -- розповiдає молода жiнка. -- Вони були червоного кольору, трiскали... Лiкарi стверджували, що це наслiдок гормональних змiн, i радили перечекати, допоки ненависнi зникнуть самi. Якби не тiтка, не знаю, як нинi виглядала б. Вона, побачивши мої страждання, порадила лiкування за допомогою алое.

Отож, не гаючи часу, одну чайну ложечку натурального квiткового меду я ретельно розмiшала з п'ятьма чайними ложечками свiжовичавленого соку алое. I легенько змастила шкiру. Буквально за кiлька хвилин вiдчула полегшення, тож намочила серветку i знову приклала до прищiв. Згодом дiзналася, що сiк алое проникає глибоко в шкiру i гарно очищає пори та знищує всi мiкроби, знiмає подразнення та стимулює регенерацiю клiтин. Вiдтодi я стала робити такi компреси тричi на день. За 1,5 тижня вiд прищiв зосталися лише слiди -- маленькi червонi плямки, якi згодом також зникли".

Анна Левко зауважує, що з лiкувальною метою можна використовувати листочки лише тiєї рослини, якiй уже понад три роки. "Їх слiд акуратно зрiзати, помити, подрiбнити i тiльки тодi вичавлювати сiк, -- iнструктує жiнка. -- Ним, до речi, дуже  добре змащувати губи в холодну пору року, коли вони часто трiскають. Пiсля такої процедури губки будуть i здоровими, i неймовiрно нiжними на дотик. А для профiлактики появи прищiв готую лiд, яким протираю шкiру обличчя та шиї. Для  цього потрiбнi три столовi ложки соку алое, пiвсклянки настою шалфею, усе слiд перемiшати i залити у формочки для приготування льоду. I -- в морозилку. Згодом уранцi та ввечерi протираю цими диво-кубиками шкiру, яка стає нiжною i шовковою, а головне -- здоровою!".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.