Ці ягоди є найкращим засобом для посилення та відновлення зору

Коралi з горобини на шиї кожної осенi носили ще нашi предки, бо знали, що вони не лише окраса. Вважають, що носiння таких коралiв вирiвнює серцевий ритм, позбавляє аритмiї. А ще дарує неймовiрно приємний аромат.

- Я свого часу потерпала вiн гiпертонiї. I стала пити по столовiй ложцi три рази на день за 20 хвилин до їди сiк з горобини один мiсяць, - розповідає "Доброму лікарю" Галина Петрашак. -  При недокрiв'ї, виснаженнi доречний настiй: двi чайнi ложки горобини залити двома склянками окропу i настояти протягом години. Опiсля додати двi чайнi ложечки натурального, бажано квiткового меду i випити маленькими ковтками протягом дня. 

На зиму я так заготовляю цi лiки: двi пригорщi промитих i просушених плодiв кладу в банку i поверх них -- шар меду. I так, чергуючи горобину i мед, наповнюю банку. Причому верхнiм шаром повинен бути мед. Закривши капроновими кришками, вiдношу банки до льоху, де ставлю на полички. А через два тижнi можна вживати по
столовiй ложцi сумiш за пiвгодини до їди i пiсля вечерi.

Якщо вживати цей смаколик кожного дня, то можна нормалiзувати зiр i попрощатися з окулярами. Я вже три роки, як я про свої "другi очi" навiть не згадую!

Щороку я готую i варення, тому в моїй родинi не хворiють на сезоннi осiнньо-зимовi недуги. Для цього три кiлограми плодiв заливаю холодним цукровим сиропом, який роблю з шести склянок води i чотирьох з половиною кiлограмiв цукру. Через день сироп зливаю, доводжу до кипiння i залишаю до повного вистигання. Опiсля знову
заливаю плоди горобини на нiч, а вранцi доводжу до кипiння i проварюю до готовностi варення. Готовий смаколик розкладаю в банки, а коли варення вистигне, то зверху кладу на нього кружальця паперу, вирiзанi зi шкiльних зошитiв, якi попередньо змочую в спиртi. Це унеможливлює появу плiсняви i продовжує термiн зберiгання варення.

А ще в холодну пору року ми нерiдко робимо ось такий напiй -- чотири столовi ложки плодiв горобини, двi столовi ложки сухих ягiд смородини i двi столовi ложки листя смородини залити двома лiтрами окропу звечора. А вранцi процiдити i пити як чай протягом дня. Завдяки цьому в нашiй родинi рiдко хто хворiє.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.