Астропсихолог розповіла, що слід обов'язково зробити в день осіннього рівнодення

Сьогодні о 23.02 за київським часом почнеться осінь

Саме в цей час Сонце зайде в 1-й градус Терезів, перетне небесний екватор і перейде з північної півкулі небесної сфери до південної. Настане астрономічна осінь в північній півкулі і весна -- у південній. Цей день осіннього рівнодення, коли тривалість дня і ночі на всій Землі однакова і дорівнює 12 годинам.

"У давні часи наші предки жили саме за природним календарем, -- розповідає Олена Осипенко, астропсихолог, автор Астрологічного кадендаря для України. -- З настанням осіннього рівнодення у них починався новий рік.

Відзначали свято завжди з розмахом, вихваляли богів, дякували за щедрий урожай, співали пісні, водили хороводи. Також поминали предків, вірячи, що саме в цей день зв'язок між живим і мертвим світом особливо сильна.

У нас з цим астрономічним явищем пов'язано святкування Різдва Пресвятої Богородиці. Новий Рік в день осіннього рівнодення відзначають в Японії”.

Є певні практики, які треба провести саме на рівнодення, зазначає Олена Осипенко. Ось вони:

1. Привітайте схід і захід

Рівнодення -- важливе астрологічне подія. Схід і захід сонця в цей день є ключовими енергетичними точками. Постарайтеся зустріти їх 22 вересня 2017 року.

Під час сходу сонця треба вийти на вулицю або на балкон, повернутися на схід. Затримайтеся на кілька хвилин, вітаючи початок нового дня -- і нового циклу свого життя.

Під час заходу сонця  поверніться на захід, проводжаючи сонце за горизонт. Разом з ним, з вдячністю відпустіть зі свого життя все, що слід відпустити...

2. Проведіть балансування енергії

У рівнодення тривалість дня і ночі однакова. Це найкращий час, щоб врівноважити в собі полярні енергії: світло і темряву, чоловіче і жіноче, відродження і вмирання.

3. Зберіть “урожай”

На рівнодення наші предки проводили свято врожаю, дякували себе і природу за достаток.

Тож і ви запитайте себе:

• З якими важливими досягненнями ви підійшли до цієї дати?
• Які “насіння” (ваші ідеї, дії) дали найбагатші плоди?
• Які “паростки” не зійшли? Як ви думаєте, чому?
• Що потрібно зробити наступного разу, щоб справи увінчалися успіхом?
• Перевірте, можливо, слід переглянути плани і щось виключити з життя?

4. Дякуйте себе і світу

Складіть список всіх людей і сил, які допомагали вам у цьому році. Почніть з себе і своєї Душі. Обов'язково згадайте матінку-Землю, Бога (як універсальну люблячу силу), духовних Наставників. Напишіть імена людей, які були з вами в цей час. Знайдіть, за що конкретно подякувати кожному в цьому списку.

5. Відпустіть все віджиле

Точка осіннього рівнодення символізує також перехід до зими, тобто, засинання і відмирання. Відлітають птахи, опадає листя... Це найкращий час попрощатися з усім, що вам більше не служить.

Напишіть на папері, які звички, моделі поведінки, відносини з людьми, ситуації і речі ви відпускаєте зі свого життя. Подякуйте їм за досвід та інші цінності, які вони вам принесли. Потім попрощайтеся з ними і просто спаліть листок.

Пройдіть медитацію, яка допоможе вам залишити позаду все те, що заважає вам рухатися вперед в обраному вами напрямку.

6. Посійте “насіння” нової реальності

Восени також сіють озимі рослини, які встигають вкоренитися і благополучно переживають холоди. Озимі зазвичай сходять раніше ярих (весняних) культур і дають більш багатий урожай. Скористайтеся цією мудрістю природи і закладіть в кінці вересня насіння свого нового майбутнього. Розпишіть свої плани і бажання, а також приблизні кроки їх досягнення.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.