Учені підрахували, скільки часу потрібно людині, щоб знайти собі пару

Людині й справді потрібно зовсім не багато часу, щоб закохатися, це стверджує науковець університету Рутгерса (США) Гелен Фішер, котра досліджує природу любові. Від 90 секунд до 4 хвилин -- саме за цей час, за дослідженням професора Фішер, мозок людини стрімко минає три нейробіологічні фази (потяг, притягання,
прив'язаність), і кожен з цих етапів супроводжується виробітком особливих речовин.

А ще вчені знайшли залежність між довжиною пальців і схильністю до зрад та збочень. Дослідники вирахували: люди, у яких вказівний та підмізинний пальці однакової довжини, частіше бувають вірними своєму партнерові. Ті ж, у кого піgмізинний палець довший, більш схильні стрибнути у гречку.

Хіромантія тут ні до чого. Просто в людей із довгим підмізинним  пальцем буває вищий рівень тестостерону, пояснюють психологи з Оксфордського та Нортумбрійського університетів, і, можна припустити, вони більш схильні до невпорядкованих статевих стосунків.

Дослідники вважають, що довжина підмізинного та вказівного пальців закладається під впливом гормонів, ще коли дитина перебуває в лоні матері, -- підкреслює професор Оксфордського університету Робін Данбар.

Учені вже не вперше звертають увагу на співвідношення підмізинного та  вказівного пальців. Кілька років тому дослідники з університету Стерлінга припустили, що люди з довшими підмізинними  пальцями частіше мають гарні риси обличчя. Тут, знову ж таки, пояснення може критися в тестостероні, який впливає на лицьову структуру ембріона.

Також науковці вважають, що ті, в кого підмізинний палець довгий, частіше стають багатими. Також довжину цього пальця пов'язують із музикальними здібностями, а коли йдеться про жінок, -- зі схильністю до лесбійства.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.