Лікар розповів, скільки рідини потрібно випивати дитині за день

-- Дитина втрачає рiдину набагато швидше через вiкову недосконалiсть систем контролю водно-сольового метаболiзму. Немовлятi до 6 мiсяцiв на кожен кiлограм ваги на добу потрiбно в 3 -- 4 рази бiльше рiдини, нiж дорослiй людинi. У середньому за добу дитина видiляє об'єм сечi, що дорiвнює 7% власної ваги, тодi
як у дорослих цей показник у нормi становить лише 2%, - пояснює фахiвець зi здорового способу життя, кандидат медичних наук Отто Стойка.

Тому природою i запрограмовано, що їжа немовлят -- це пиття материнського молока. За сучасними рекомендацiями, немовлятам навiть води (анi кип'яченої, анi спецiальної пляшкової) не потрiбно.

Здоровi дiти чудово розпiзнають спрагу. Запропонуйте дитинi замiсть соку чи пiдсолодженого напою просту воду i знатимете, чи справдi вона хоче пити.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:17
Зараз триває третя хвиля алергії - на рослини, які пилкують в серпні.
11:00
"У пацієнтки в нирці був камінь завдовжки 12 сантиметрів!", - пригадує лікар один із нетипових випадків.
11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.