Лікарі давали цій дитині лише кілька годин життя...

Всі казали, що у неї немає шансів, але дитина вагою лише 500 грамів довела протилежне!

Пікс Гріффітс народилася недоношеною. Її тільце було ще настільки маленьким і слабким, що лікарі сказали, що у дитини немає шансів вижити. Адже вона з'явилася на світ на три місяці раніше за встановлений термін -- дівчинка перестала рости в утробі своєї матері вже на 20-му тижні, пише black-cat.me. Вагітність проходила важко, деякі материнські органи почали неправильно працювати, і це все відбилося на плоді.

Британські лікарі вирішили робити кесарів розтин на 28-му тижні вагітності. Дитина народилася такою маленькою, що ледве поміщалася на долоню своєї матері. А після народження вона почала стрімко втрачати вагу, пише ivona.bigmir.net.

Лікарі лише констатували: дитина  проживе від сили кілька годин. Вага Пікс становив всього півкілограма, вона буквально згасала на руках лікаря. Та медики прийняли дуже дивне рішення -- вони поклали дівчинку в спеціальний пакет і відвезли у відділення терапії. Річ у тому, що у всіх новонароджених дуже тонка шкіра, тому вода на її поверхні моментально випаровується, а поліетиленовий пакет допомагає зберегти тепло, тому здатний зігріти в даному випадку дитину швидше ніж покривало.

"Це було спонтанне рішення. Дивно, що вона вижила, це було дійсно непросто," -- каже доктор Грант.

Протягом перших 18 днів матер навіть не пускали до дівчинки. Загалом дитинка перенесла понад 10 процедур з переливання крові, завдяки чому набрала 3,5 кілограма. У лікарні дівчинка пробула близько півроку, вона швидко росла і розвивалася, тому її невдовзі виписали додому.

“Коли ми внесли її додому, Піксі прокинулася. Вона крутила головою та дивилася навкруги, -- каже доктор Грант. -- А вдома зібралося чимало людей, які хотіли обійняти її якомога скоріше". Лікарям залишилося лише констатувати: дитина виборола свій шанс на життя. Зараз Піксі вже понад два роки. Вона добре росте і розвивається. Тож, дива трапляються...

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.