Зашивати рани? Це вже у минулому!

Створено спосіб зцілювати рани лише за хвилину і без швів

Фахівці США і Австралії розробили унікальний хірургічний клей, здатний затягнути рану на шкірі чи органах без швів або скоб всього за 60 секунд завдяки унікальному складу.

Новинка не заважає природному загоєнню шкіри. По суті, гель не змішується з іншими частинками організму, а міцно зв'язується за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Рани, оброблені клеєм MeTro, заживають удвічі швидше порівняно з зашитими, і спрощують хірургічні операції, а частки гелю розкладаються з часом і виводяться з організму, пише expres.ua.

"Спостерігаючи за MeTro, видно, що він веде себе як рідина, заповнюючи заглиблення та приймаючи форму рани", -- повідомляє один з творців гелю Ентоні Вайс з Сіднейського університету. Гель можна використовувати безспосередньо на місці аварії і навіть при пошкодженні внутрішніх органів.

Диво-клей наразі випробували на тваринах. Результати виявилися цілком задовільними.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.