Комп'ютерна програма відмовляється ідентифікувати вагітного чоловіка

У Фінляндії лікарі спостерігають за транссексуальним чоловіком, який... виношує дитину. Він з'явився на світ жінкою, проте потім переніс операцію зі зміни статі і в 2016 році отримав документи на чоловіче ім'я. Потім транссексуал вирішив перервати гормональну терапію після операції зі зміни статі, бажаючи завагітніти.

Чоловік розповів, що вагітність проходить добре. Проте у лікарів виникла інша проблема: комп'ютерні програми, якими користуються фінські медики, не розпізнають ситуацію, при якій вагітність розвивається у людини з чоловічим ідентифікаційним номером. Через це у вагітного тренссексуала виникають бюрократичні зволікання, повідомляє segodnya.ua.

Співробітник організації із захисту прав меншин Seta, що займається питаннями транссексуальности, вважає, що цей випадок може і не бути першим серед чоловічих вагітностей в Фінляндії. "Теоретично, якщо біологічна жінка змінює за допомогою операції стать на чоловічу, то після операції можна зробити перерву в гормональної терапії і виносити дитину. Можливо, якась інша пара вже вдалася до цього методу", -- відзначили в організації.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.