Комп'ютерна програма відмовляється ідентифікувати вагітного чоловіка

У Фінляндії лікарі спостерігають за транссексуальним чоловіком, який... виношує дитину. Він з'явився на світ жінкою, проте потім переніс операцію зі зміни статі і в 2016 році отримав документи на чоловіче ім'я. Потім транссексуал вирішив перервати гормональну терапію після операції зі зміни статі, бажаючи завагітніти.

Чоловік розповів, що вагітність проходить добре. Проте у лікарів виникла інша проблема: комп'ютерні програми, якими користуються фінські медики, не розпізнають ситуацію, при якій вагітність розвивається у людини з чоловічим ідентифікаційним номером. Через це у вагітного тренссексуала виникають бюрократичні зволікання, повідомляє segodnya.ua.

Співробітник організації із захисту прав меншин Seta, що займається питаннями транссексуальности, вважає, що цей випадок може і не бути першим серед чоловічих вагітностей в Фінляндії. "Теоретично, якщо біологічна жінка змінює за допомогою операції стать на чоловічу, то після операції можна зробити перерву в гормональної терапії і виносити дитину. Можливо, якась інша пара вже вдалася до цього методу", -- відзначили в організації.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.