У гарбузі корисна і м'якіть, і насіння, і навіть стебло...

Без гарбуза вже важко уявити традицiйну українську кухню -- його варять, парять, запiкають... Недарма цей продукт впевнено посідає своє місце у списку найкорисніших.

-- Що ж у ньому такого корисного?

-- Насамперед, цей овоч багатий на вiтамiни А та Е, які є відомими антиоксидантами, -- каже Борис Скачко, вiдомий фiтотерапевт. -- Ці речовини охороняють наші клітини від згубної дії вільних радикалів, запобігаючи їх старінню та загибелі.

Крім того, вживання гарбуза допомагає почистити печінку, яка у більшості з нас зашлакована. Адже вітамін А конче необхідний для здоров'я цього органу. А за його вмістом гарбуз поступається лише моркві. Зате містить дуже багато заліза. Крім того, у гарбузі міститься вітамін В, який покращує вуглеводний обмін (ось чому гарбузові дієти дають дуже гарний результат) та позитивно впливає на нервову систему.

Крім того, гарбуз містить цінний пектин, завдяки якому з організму виводяться шлаки та токсини, а також знижується рівень холестерину у крові.

-- В якому вигляді краще вживати гарбуз?

-- При захворюваннях печiнки лiкарi рекомендують їсти гарбуз сирим (натерти i заправити олією) -- так вiн ефективнiше чистить жовчеві протоки. Гарбуз можна запiкати -- з цукром та корицею (але не з медом, адже мед час нагрiвання у ньому можуть утворюватися небезпечнi сполуки) або ж з часничком. Корисним є гарбузове пюре (можна додати моркви або яблук) -- нiжна клiтковина вiдновлює мiкрофлору кишкiвника.

Обов'язково робiть гарбузовi кашi. Для цього найкраще пiдходить пшоно або рис -- це нейтральнi кашi, якi добре поєднуються з цим овочем. Можна робити як солодкi, так i солонi кашi.

-- Насіння -- відомий глистогінний засіб. А як правильно його вживати?

-- Треба з'їдати лише 50-100 грамів зернят щоранку. До речі, крім вiдомого глистогiнного ефекту, це насiння має бути супутником усiх очловiкiв пiсля 40 рокiв. Рiч у тiм, що певнi речовини перешкоджають розростанню сполучної тканини в  передмiхуровiй залозi, а тому запобiгають розвитку аденомi й простатиту. Тобто, щодня натще треба з'їдати 50 зернят висушеного, але не смаженого насiння.

Є ще один нюанс. Багато хто викидає найцiннiше у насiннi -- його тверду шкiрку. Саме у нiй мiстяться активнi речовини, що мають адсорбуючу дiю. А це необхiдно для того, щоб пiд час вигнання глистiв їх токсини не отруювали органiзм. Тому висушене насiння треба перетерти на кавомолцi разом з лушпинням.

Мало хто знає, що можна використовувати волокна, в якiй "сидить" насiння. У них є речовини, якi мають жовчогiнний ефект, тобто, саме вони очищують печiнку.

А ще використовують стебло гарбуза -- воно має сечогiнну дiю та є прекрасним сорбентами. Для цього його висушують та перетирають у порошок. Чайну ложку заливають 300 грамами окропу та тримають на водянiй банi 10-15 хвимлин. Пiсля цього охолоджують, процiджують та п'ють протягом дня.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Вважаєте, що горілочка з перцем допоможе не захворіти? До вашої уваги - дуже важливі пояснення.
11:00
Медики не радять відмовлятися від ліків, що допомагають підтримувати тиск у нормі.
10:00
Науковці зі Швеції припускають, що саме окситоцин робить людей гіперсексуальними.
11:00
Розповідаємо, чи допоможе заспокоїтися відмова від негативних новин і навіщо у такі моменти торкатися вух.
10:29
Лікарі кажуть, що у групі ризику передусім курці, а також люди похилого віку, ті, хто має хронічні недуги.
10:00
Чи передається хвороба спадково? Чи правда, що молодь - поза зоною ризику? Що робити, аби не втратити здорові суглоби?
13:30
Прочитавши цей текст, ви також перевірите, чи вмієте варити картоплю.
18:21
Чухання обличчя, як і зайві доторки до тіла, “заразні” майже як позіхання.
12:32
Хроніки поширення COVID-19. Інформація станом на 12 березня.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.