А від кашлю — сало

Кашлю можна позбутися без дорогих медикаментів

На столі Степана Василюка з Луцька лежить невеликий шматок внутрішнього свинячого сала, яке господар крає на невеличкі шматочки і, скрутивши в рулетики, складає у лотки.

"Їх ставлю в морозильну камеру -- і ліки на всі випадки життя готові, -- усміхається лучанин. –- Пригадую, одного разу застудився так, що кашель мучив мене понад місяць. I ніякі ліки мені не допомагали. Я дуже стомився, вже й не знав, що робити, бо ж серед ночі не раз прокидався від кашлю".

Лікарі, до яких звернувся чоловік, виписували нові медикаменти і давали поради заодно придбати і вітамінні комплекси. Казали, що то все від ослабленого імунітету. "Однак вiд лікiв з'явилася висипка по всьому тілу, і я від них відмовився, -- ділиться історією хвороби пан Степан. –- Тоді ж до мене приїхала моя бабуся, яка привезла шматок внутрішнього сала. Наказала мені насухо витерти груди і спину, а тоді взялася ретельно втирати сало спершу в груди, а тоді у спину. Робила це ретельно і коли закінчила, то сказала, щоб я одягнув теплу сорочку, натер горілкою ноги, руки і негайно ліг у ліжко.

Вона приготувала мені і цілющий напій із половини соку брусниці, який злегка підігріла, поставивши склянку на кілька хвилин у посудину з теплою водою. Тоді  додала чайну ложечку натурального меду і, розмішавши усе це, дала мені випитити. Такий напій готувала мені тричі на день -– я пив його через півгодини після їди. А також два наступні вечори втирала сало -- і кашель минув".

Чоловік був вражений своїм швидким одужанням! "А ось моя мама натирає свинячим салом колінні суглоби, які часто болять на зміну погоди, і, поклавши зверху пергаментний папір, обгортає шарфом на ніч. Каже, що таке лікування -– найкраще, бо біль швидко вщухає. Тож сало -- це дуже ефективні та, що важливо, доступні ліки".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.