Під час квашення капусти поекспериментуйте: додайте кмин, корiандр, м'яту, кинзу, крiп, часничок...

Вже скоро розпочнеться сезон квашення капусти. Чи справді вона така корисна, як про неї говорять?

-- У квашеній капусті зберігаються всі вітаміни та мікроелементи,  притім вона збагачується ще й іншими корисними складовими, -- каже Василь Дем'янюк, лікар-натуропат. – Так, завдяки молочнокислим бактеріям, які утворюються в процесі бродіння, вона нормалізує мікрофлору кишківника, згубно діючи на патогенні бактерії. Квашена капуста покращує апетит та стимулює секреторну функцію шлунка. Крім того, вона позитивно впливає на роботу щитоподібної залози та нирок. Доведено, що деякі ферменти є  нищівними для туберкульозної палички.

До речi, кажуть, квашена капуста незамiнна при застiллях. Якщо поїсти її перед забавою, сп'янiєте не так швидко. А коли закушувати квашеною капустою, ранок буде легшим -- клiтковина допомагає абсорбацiї та швидкому виведенню токсинiв. А ще вiдомим засобом проти похмiлля є сiк квашеної капусти.

– Як солити капусту?

– Цей процес має певнi "секрети". Для засолювання обирають качани середнього розмiру (у великих листя жорсткiше, а сiк гiрчитиме) та шаткувають. Базовий  рецепт: на 10 кiлограмiв капусти 250 грамiв солi, 50 грамiв цукру та 300 грамiв моркви. Капусту змiшують з сiллю та цукром, злегка перетираючи її руками, додають моркву. Для аромату можна кинути кмин, корiандр, м'яту, кинзу, крiп, часничок.

Капусту шарами вкладають в ємнiсть та добре мнуть кожен шар -- щоб пустила сiк. Зверху кладуть дерев'яну чи фаянсову тарiлку, а  на неї -- гнiт. В iдеалi, розсiл повинен покривати тарiлку, але до країв не доходити (має залишатися хоча б п'ять сантиметрiв, адже у процесi бродiння рiдина пiднiметься). Якщо ж капуста не буде покрита соком, вона потемнiшає.

Найкращою температурою для бродiння вважається позначка 15-22 градуси. Якщо у примiщення теплiше, бродiння буде зашвидким, й капуста вийде насмачною. А якщо холоднiше, процес сповiльниться, i капуста буде гiрчити. Капусту, що бродить, треба щодня протикати палкою (для вiдходження газiв), а пiну знiмати (iнакше у нiй розмножуватимуться патогеннi бактерiї). Коли розсiл стає свiтлим, капуста осiдає, це означає, що процес завершено. Їжа, лiки та закуска в одному "обличчi" готовi!

А от ще кiлька секретiв: якщо разом з тертою морквою додати трохи бурячка, капуста стане гарного червоного вiдтiнку. Кiлька ягiд журавлини зроблять її ароматнiшою. Пiд час засолювання до капусти можна додавати шматочки гарбуза, кабачку чи солодкого перцю -- тодi ви матимете смачний та корисний готовий салат  на всю зиму.

Якщо додати до капусти хрону та кiлька стручкiв червоного перцю, вийде прекрасна гостра закуска. А ще можна зробити капусту з моченими яблуками (для цього беруть пiзнi сорти яблук та перекладають шарами з капустою, а кислi яблука можна нашаткувати разом з капустою). Є ще навiть рецепти квашеної капусти з виноградом та медом (вона буде готовою для споживання вже за два днi).

– Чи всім можна вживати квашену капусту?

-- Якщо у вас підвищена кислотність шлунка, виразкова хвороба,  патологія підшлункової залози, квашену капусту слід споживати  дуже обережно і лише з дозволу лікаря. А при більшості хвороб шлунково-кишкового тракту в стадії загострення небажано їсти й свіжу капусту.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

12:07
Якщо немає змоги помити руки водою та милом – обирайте просто вологі серветки, без антисептика. А щоб вберегтися від бактерій, наприклад, під час прогулянки на природі – майте напоготові аптечний антисептик – хлоргексидин або настоянку календули
11:10
Через неконтрольоване вживання серйозних препаратів розвивається резистентність до них.
09:40
Активізувався збудник гострого інфекційного захворювання.
22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.