Лікар назвала страву, яку українці неправильно готують, - тому і хворіємо

У жовтні в свiтi вiдзначають цiкаве свято -- День яйця. Цей продукт харчування досi викликає чи не найбiльше суперечок. Чому? Запитали ми про це сiмейного лiкаря Олену Решетник.

-- Яйце -- один з небагатьох продуктiв, який готується швидко, смакує i дає надовго вiдчуття ситостi. То що в ньому може бути нездорового? 

-- Маєте рацiю! Важко переоцiнити користь цього продукту, адже з ним в органiзм людини надходять 1,7% жирiв, 0,5 % вуглеводiв, решту становлять твариннi бiлки, з яких засвоюється майже 100%. Додайте мiнерали, зокрема залiзо (боротьба з анемiєю), кальцiй (потрiбен кiсткам), йод (потрiбен для нормалiзацiї роботи
щитоподiбної залози), магнiй (корисний для роботи серцево-судинної системи). Крiм того, яйце мiстить речовини, що позитивно впливають на кровотворення та перешкоджають старiнню органiзму.

Найцiкавiше, що серед усiх продуктiв харчування тваринного походження саме в яйцi дiя антихолестеринових речовин є найбiльш вираженою. 

-- Звiдки ж тодi рекомендацiї лiкарiв, що за тиждень не варто  з'їдати бiльш як три яйця?

-- Суперечки стосовно норми споживання яєць точаться лише довкола того нюансу, що йдеться про продукт, який мiстить холестерин (саме жовток є рекордсменом щодо цього серед усiх продуктiв). В одному жовтку добова норма холестерину, потрiбна нашому органiзму (275 мiлiграмiв). Тодi як зазвичай українцi не обмежуються одним яйцем, а готують яєчню чи омлет з двох-трьох яєць. Ось вам i перевищення норми. Тому особам з хворобами серцево-судинної системи та з ризиком розвитку атеросклерозу вкрай потрiбно обмежувати споживання яєць. Зрештою, дотримуватися норм варто кожному, незважаючи на стан здоров'я.
 


Я поясню: органiзму людини холестерин вкрай потрiбний, але лише в певнiй дозi, адже саме ця речовина спрямовується на "ремонт" ушкоджених судин. Але якщо холестерину стає забагато, вiн починає накопичуватись, вiдкладатися на стiнках судин, тодi формуються холестериновi бляшки, а це шлях до закупорення судин. Вiдтак пiд ударом опиняються серце, нирки, головний мозок i навiть кишкiвник. Ось вам i причина запаморочень, гiпертонiї, погiршення пам'ятi, несприйняття фiзичних навантажень, пришвидшеного старiння, розвитку атеросклерозу, iшемiчної хвороби, ниркової недостатностi.

Тому є правило: за один день не можна їсти бiльш як одне яйце, а за тиждень -- не бiльш як три. А загалом раджу пройти аналiз кровi на визначення рiвня холестерину. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.