Лікар назвала страву, яку українці неправильно готують, - тому і хворіємо

У жовтні в свiтi вiдзначають цiкаве свято -- День яйця. Цей продукт харчування досi викликає чи не найбiльше суперечок. Чому? Запитали ми про це сiмейного лiкаря Олену Решетник.

-- Яйце -- один з небагатьох продуктiв, який готується швидко, смакує i дає надовго вiдчуття ситостi. То що в ньому може бути нездорового? 

-- Маєте рацiю! Важко переоцiнити користь цього продукту, адже з ним в органiзм людини надходять 1,7% жирiв, 0,5 % вуглеводiв, решту становлять твариннi бiлки, з яких засвоюється майже 100%. Додайте мiнерали, зокрема залiзо (боротьба з анемiєю), кальцiй (потрiбен кiсткам), йод (потрiбен для нормалiзацiї роботи
щитоподiбної залози), магнiй (корисний для роботи серцево-судинної системи). Крiм того, яйце мiстить речовини, що позитивно впливають на кровотворення та перешкоджають старiнню органiзму.

Найцiкавiше, що серед усiх продуктiв харчування тваринного походження саме в яйцi дiя антихолестеринових речовин є найбiльш вираженою. 

-- Звiдки ж тодi рекомендацiї лiкарiв, що за тиждень не варто  з'їдати бiльш як три яйця?

-- Суперечки стосовно норми споживання яєць точаться лише довкола того нюансу, що йдеться про продукт, який мiстить холестерин (саме жовток є рекордсменом щодо цього серед усiх продуктiв). В одному жовтку добова норма холестерину, потрiбна нашому органiзму (275 мiлiграмiв). Тодi як зазвичай українцi не обмежуються одним яйцем, а готують яєчню чи омлет з двох-трьох яєць. Ось вам i перевищення норми. Тому особам з хворобами серцево-судинної системи та з ризиком розвитку атеросклерозу вкрай потрiбно обмежувати споживання яєць. Зрештою, дотримуватися норм варто кожному, незважаючи на стан здоров'я.
 


Я поясню: органiзму людини холестерин вкрай потрiбний, але лише в певнiй дозi, адже саме ця речовина спрямовується на "ремонт" ушкоджених судин. Але якщо холестерину стає забагато, вiн починає накопичуватись, вiдкладатися на стiнках судин, тодi формуються холестериновi бляшки, а це шлях до закупорення судин. Вiдтак пiд ударом опиняються серце, нирки, головний мозок i навiть кишкiвник. Ось вам i причина запаморочень, гiпертонiї, погiршення пам'ятi, несприйняття фiзичних навантажень, пришвидшеного старiння, розвитку атеросклерозу, iшемiчної хвороби, ниркової недостатностi.

Тому є правило: за один день не можна їсти бiльш як одне яйце, а за тиждень -- не бiльш як три. А загалом раджу пройти аналiз кровi на визначення рiвня холестерину. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.