Проти грипу тепер призначатимуть... вітамін D

Виявлено несподівану властивість вітаміну D

Міжнародний колектив вчених, вивчаючи вітамін D, заявив, що регулярне вживання вітаміну дозволить знизити ризик розвитку респіраторних інфекцій.

Провідний автор дослідження професор Едріан Мартіно з Лондонського університету Королеви Марії розповів, що вітамін D допомагає не захворіти на грип та застуду. Виявилося, що найсильніше захисний ефект вітаміну D проявляється у людей, які відчувають його дефіцит. “Сонячний” вітамін підсилює вироблення в дихальних шляхах речовин, що мають природний антивірусний і антимікробний ефект.

Едріан Мартіно і його колеги, грунтуючись на отриманих даних, вважають, що в країнах з невисоким рівнем ультрафіолетового випромінювання необхідно додавати низькі дози вітаміну D в продукти харчування, щоб тим самим захистити населення від сезонних респіраторних інфекцій, пише grifonsoft.ru.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.