Вчені виявили незвичайний вид алергії: на... сучасний світ

Американські дослідники заявили про те, що в наші дні люди дедалі частіше все стикаються з порушенням, яке фахівці назвали “синдромом множинної хімічної сенситивности“ (MCS).

Розлад поки не внесено в офіційний список захворювань Всесвітньою організацією охорони здоров'я або Американської медичної асоціацією. Проте, вчені переконані: жертв MCS в найближчі роки стане набагато більше.

За словами експертів, для синдрому множинної хімічної сенситивности характерна хвороблива чутливість до запахів засобів особистої гігієни і побутової хімії. Фахівці відзначили, що  такі люди не виносять запаху парфумів, прального порошку, миючих засобів, тютюнового диму, будматеріалів, освіжувачів повітря тощо, пише   ladyhealth.com.ua.

“Від надмірної чутливості до хімічних субстанцій в складі сучасних товарів масового споживання страждає від 12,6 до 15,6% всього земного населення, причому до 80% таких пацієнтів -- жінки. Вік, соціальне походження або рівень фінансового добробуту значення не мають", -- наводиться думка дослідників.

У таких людей фіксуються дратівливість, безсоння, зниження розумових здібностей, постійна втома, підвищена тривожність, алергічний нежить, астма, біль в суглобах і м'язах, головний біль, діарея, порушення серцевого ритму. При цьому симптоми MCS можуть спостерігатися протягом тривалого часу — протягом тижнів чи місяців.
 “По суті, у тих, хто має MCS, алергія на сучасний світ”, -- резюмували лікарі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.