Магнітна буря почнеться завтра, але голова болітиме уже сьогодні

Кінець осені обіцяє кілька спалахів сонячної активності. Тож уже з вівторка, 7 листопада, розпочинається потужний і практично безперервний каскад магнітних бур, про що попереджають фахівці. Через спалахи на світилі магнітні бурі очікуються 7, 8, 9, 10, 11, 21 і 22 листопада. Більше того, в інші дні, які могли б бути
легкими для сприйняття, зокрема, особами з метеочутливістю, відбуватимуться магнітні коливання. Тож уважними до свого самопочуття слід бути під час 10, 15, 16, 20, 23, 24 і 29 листопада.

-- До змiн геомагнiтної обстановки чутливими є абсолютно всi люди, не залежно вiд вiку, -- запевняє Наталiя Кризина, заслужений лiкар Українi, доцент кафедри нервових хвороб Київського медичного iнституту Української асоцiацiї народної
медицини. -- У цей час нас знесилює перехiд на холодний сезон. Ми потерпаємо вiд перепадiв атмосферного тиску та пiдвищеної вологостi. А тут ще й удару завдають магнiтнi бурi.

Щоправда, люди по-рiдному реагують на такi явища. Однi можуть вiдчувати наближення магнiтної бурi заздалегiдь, у iнших скарги на погане самопочуття з"являються пiд час змiни магнiтного поля Землi. А є й такi, чий органiзм дає збої вже пiсля закiнчення бурi.

Може розболiтись голова

-- Навiть цiлком здорова людина в такi днi може потерпати вiд вiдчуття загальної слабкостi та апатiї, -- говорить Наталiя Павлiвна. -- Найгiрше почуваються люди iз проблемами серцево-судинної системи. Пiд час магнiтних збурень у них можуть
вiдзначатись стрибки артерiального тиску, головнi болi, двоїння в очах, навiть запаморочення. А також уважними до свого самопочуття мають бути вагiтнi жiнки.

-- Треба додати, що найгiрше наш органiзм реагує на середнi та малi магнiтнi бурi, -- говорить кардіолог Анатолій Дорогой. --  Тож у такi днi збiльшується кiлькiсть iнфарктiв та iнсультiв, вiдбуваються загострення стенокардiї, навiть утворюються
мiкротромби. До групи ризику належать також люди iз онкозахворюваннями та недугами шлунково-кишкового тракту.

Зважте i на той факт, що пiд час змiн магнiтного поля Землi в нашому органiзмi зменшується виробiтка мелатонiну. Цей гормон вiдповiдає за адаптацiю органiзму. Найлегшими проявами реакцiї органiзму на бурi є зниження працездатностi та порушення сну. Найчастiше людина несподiвано прокидається о четвертiй ранку i не може заснути до шостої.

Допоможи собi сам

-- Аби допомогти органiзмовi, в такi днi раджу носити магнiтнi прикраси, -- радить Наталiя Кризина. -- Важливе значення має й рацiон -- додайте до нього продукти, що мiстять йод (морськi водоростi, рибу та морську капусту). Завдяки цьому покращиться функцiонування щитоподiбної залози, головного мозку та загальний
стан органiзму.

А ще може допомогти 30 грам коньяка, мiцна кава та чорний чай.  До чаю можна додати кiлька крапель елеутерококу чи китайського лимонника.

-- Найперше правило -- не вставати рiзко з лiжка, -- доповнює лікар Анатолiй Дорогой. -- Щойно прокинулись, не слiд поспiшати. Потрiбно трохи полежати у лiжку, поступово пiднятися, а час зарядки перенести. Особливо шкiдливими рiзкi рухи та вправи будуть для гiпертонiкiв.

Бажано в такi днi не перевантажувати себе роботою. Вiдмовтесь вiд алкогольних напоїв, не перевантажуйте шлунок їжею. Також пiд час магнiтних бур органiзмовi допоможе бурштин. Завдяки йцьому резонанно-частотнi випромiнювання внутрiшнiх органiв доводяться до їх природнього дiапазону. I ви почуватиметесь краще.

А при рiзких препадах настрою можна попити трав"янi чаї (м"ята, мелiса, ромашка, корень валерiани). Такi природнi лiки можна пити тричi на день по чвертi склянки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.