Магнітна буря почнеться завтра, але голова болітиме уже сьогодні

Кінець осені обіцяє кілька спалахів сонячної активності. Тож уже з вівторка, 7 листопада, розпочинається потужний і практично безперервний каскад магнітних бур, про що попереджають фахівці. Через спалахи на світилі магнітні бурі очікуються 7, 8, 9, 10, 11, 21 і 22 листопада. Більше того, в інші дні, які могли б бути
легкими для сприйняття, зокрема, особами з метеочутливістю, відбуватимуться магнітні коливання. Тож уважними до свого самопочуття слід бути під час 10, 15, 16, 20, 23, 24 і 29 листопада.

-- До змiн геомагнiтної обстановки чутливими є абсолютно всi люди, не залежно вiд вiку, -- запевняє Наталiя Кризина, заслужений лiкар Українi, доцент кафедри нервових хвороб Київського медичного iнституту Української асоцiацiї народної
медицини. -- У цей час нас знесилює перехiд на холодний сезон. Ми потерпаємо вiд перепадiв атмосферного тиску та пiдвищеної вологостi. А тут ще й удару завдають магнiтнi бурi.

Щоправда, люди по-рiдному реагують на такi явища. Однi можуть вiдчувати наближення магнiтної бурi заздалегiдь, у iнших скарги на погане самопочуття з"являються пiд час змiни магнiтного поля Землi. А є й такi, чий органiзм дає збої вже пiсля закiнчення бурi.

Може розболiтись голова

-- Навiть цiлком здорова людина в такi днi може потерпати вiд вiдчуття загальної слабкостi та апатiї, -- говорить Наталiя Павлiвна. -- Найгiрше почуваються люди iз проблемами серцево-судинної системи. Пiд час магнiтних збурень у них можуть
вiдзначатись стрибки артерiального тиску, головнi болi, двоїння в очах, навiть запаморочення. А також уважними до свого самопочуття мають бути вагiтнi жiнки.

-- Треба додати, що найгiрше наш органiзм реагує на середнi та малi магнiтнi бурi, -- говорить кардіолог Анатолій Дорогой. --  Тож у такi днi збiльшується кiлькiсть iнфарктiв та iнсультiв, вiдбуваються загострення стенокардiї, навiть утворюються
мiкротромби. До групи ризику належать також люди iз онкозахворюваннями та недугами шлунково-кишкового тракту.

Зважте i на той факт, що пiд час змiн магнiтного поля Землi в нашому органiзмi зменшується виробiтка мелатонiну. Цей гормон вiдповiдає за адаптацiю органiзму. Найлегшими проявами реакцiї органiзму на бурi є зниження працездатностi та порушення сну. Найчастiше людина несподiвано прокидається о четвертiй ранку i не може заснути до шостої.

Допоможи собi сам

-- Аби допомогти органiзмовi, в такi днi раджу носити магнiтнi прикраси, -- радить Наталiя Кризина. -- Важливе значення має й рацiон -- додайте до нього продукти, що мiстять йод (морськi водоростi, рибу та морську капусту). Завдяки цьому покращиться функцiонування щитоподiбної залози, головного мозку та загальний
стан органiзму.

А ще може допомогти 30 грам коньяка, мiцна кава та чорний чай.  До чаю можна додати кiлька крапель елеутерококу чи китайського лимонника.

-- Найперше правило -- не вставати рiзко з лiжка, -- доповнює лікар Анатолiй Дорогой. -- Щойно прокинулись, не слiд поспiшати. Потрiбно трохи полежати у лiжку, поступово пiднятися, а час зарядки перенести. Особливо шкiдливими рiзкi рухи та вправи будуть для гiпертонiкiв.

Бажано в такi днi не перевантажувати себе роботою. Вiдмовтесь вiд алкогольних напоїв, не перевантажуйте шлунок їжею. Також пiд час магнiтних бур органiзмовi допоможе бурштин. Завдяки йцьому резонанно-частотнi випромiнювання внутрiшнiх органiв доводяться до їх природнього дiапазону. I ви почуватиметесь краще.

А при рiзких препадах настрою можна попити трав"янi чаї (м"ята, мелiса, ромашка, корень валерiани). Такi природнi лiки можна пити тричi на день по чвертi склянки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Чимало важких випадків, кажуть лікарі, стається у теплий період, під час відпочинку.
13:00
Немає віку, коли тему сексу можна остаточно закрити, кажуть фахівці.
14:00
Це єдиний орган людини, який може триматися на поверхні води!
11:00
Не завжди два негативні результати ПРЛ-досліджень свідчать про повне одужання.
11:00
Паніка, кажуть фахівці, нищить не лише психологічне, але й фізичне здоров'я.
15:00
За словами лікарів, у мешканців сіл хвороба трапляється особливо часто.
17:18
Щороку в Україні кліщі кусають 5-6 мільйонів людей, кажуть науковці.
14:00
“Щодня до мене звертаються пацієнти з температурою, що підвищилась не через коронавірус, а через паніку”, - каже лікар.
13:00
Аби зміцнити здоров'я легенів, робити це треба за певними правилами.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.